איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
בין 64.24 ל-69.32 דולר נע היום המחיר של Loar Holdings Inc.. כרגע היא עומדת על 67.91 דולר, עלייה של 5.80 דולר, 9.34% מסגירה קודמת של 62.11 דולר.
מניית Loar Holdings Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $68.42. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 8 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
8 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 87 דולר, 16% מעל מחיר הסגירה.
8 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-8 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
12 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Loar Holdings Inc. פועלת בתחום התעשייה (Industrials), ובפרט בענף התעופה והביטחון (Aerospace & Defense). החברה מפתחת ומייצרת רכיבים ומערכות עבור כלי טיס — מטוסים אזרחיים וצבאיים. מדובר בחלקים מתמחים הנכנסים לתוך מטוס או מערכת תעופתית, ונמכרים ליצרני מטוסים ולגורמים בתעשייה האווירית.
הכסף של החברה מגיע משני מקורות עיקריים. הראשון הוא מכירת רכיבים ליצרנים בזמן ייצור המטוס עצמו (הכנסה שעשויה להיות חד-פעמית לכל יחידה שנמכרת). השני הוא שוק האחזקה והחלפים — מכירת חלקים לתחזוקה ולהחלפה לאורך שנות השימוש במטוס, מקור שיכול להיות חוזר יותר באופיו. במילים אחרות, החברה מרוויחה גם כשמטוס חדש נבנה וגם כשמטוס קיים מתוחזק לאורך השנים.
לצורך הקשר על סדר הגודל: ההכנסות עלו בין 2024 ל-2025 ב-23.2% (מ-$402.8 מיליון ל-$496.3 מיליון), והרווח הנקי עלה ב-224.5% (מ-$22.2 מיליון ל-$72.1 מיליון). ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $171.6 מיליון (עלייה של 39.4%) והרווח הנקי $16.7 מיליון (עלייה של 0.2%). שווי השוק עומד על כ-$6.41 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 94.3. מחיר הסגירה האחרון היה $68.42 (שינוי יומי של 0.8%), נכון ל-03/11/2026. הנתונים מוצגים לשם תיאור והקשר בלבד.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $68.42, בעוד יעד הקונצנזוס של 8 אנליסטים הוא $87.08 — פער של 27.3% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$103.95.
נתון: מחיר נוכחי $68.42, יעד אנליסטים $87.08, פער של 27.3%. הכנסות עלו מ-$403 מיליון ב-2024 ל-$496 מיליון ב-2025 (+23.2%).
מה זה אומר עליך: פערים גדולים בין מחיר נוכחי ליעדי אנליסטים בחברות תעופה וחלל נובעים בדרך-כלל מצמיחה מואצת שטרם התמחרה במלואה, מהזמנות עתידיות בתיק העבודות, או מחשש פונדמנטלי שהאנליסטים מסירים. במקרה של Loar, הצמיחה העקבית בהכנסות ובמרווחים הגולמיים יחד עם הרווחיות הגבוהה עשויות להסביר את האופטימיות. שינויים במחיר יגיעו מהתממשות הזמנות או הכרזה על עסקאות רכש חדשות.
המניה נסחרת במכפיל רווח (P/E) של 94.3, כאשר שווי השוק הוא 6 מיליארד דולר והרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים עומד על $68 מיליון בלבד. זהו מכפיל גבוה מאוד גם לתקני חברות צמיחה בתעופה וחלל.
נתון: P/E = 94.3 (שווי $6.41 מיליארד ÷ רווח נקי $68.0 מיליון). Net Margin עלה מ-5.5% ב-2024 ל-14.5% ב-2025.
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה אופייני למצב שבו השוק מתמחר צמיחה עתידית חדה או שהרווח הנוכחי עדיין נמוך יחסית למסלול הרווחיות שהחברה צפויה להגיע אליו. ב-Loar המרווח הנקי עלה מ-5.5% ב-2024 ל-14.5% ב-2025, מה שאכן מצביע על שיפור מהיר ברווחיות. המכפיל יירד רק אם הרווח ימשיך לגדול מהר יותר ממחיר המניה, או שהמחיר יתאים את עצמו.
Loar השיגה קפיצה דרמטית ברווח הנקי: מ-$22 מיליון ב-2024 ל-$72 מיליון ב-2025 — גידול של 224.5%. החברה עברה מהפסד של $5 מיליון ב-2023 לרווחיות משמעותית.
נתון: רווח נקי עלה מ-$22.2 מיליון ב-2024 ל-$72.1 מיליון ב-2025 (+224.5%). המרווח הגולמי עלה ל-52.7% ב-2025 לעומת 49.4% ב-2024.
מה זה אומר עליך: קפיצה כזו ברווח הנקי בחברות אווירו-חלל נובעת לעיתים קרובות משילוב של גידול בהיקף (Loar הכפילה את הכנסותיה בין 2023 ל-2025), שיפור מבני במרווחים הגולמיים (שעלו ל-52.7%), ויעילות תפעולית. להמשך צמיחת הרווח נדרשת שמירה על קצב ההזמנות ופריסת עלויות קבועות על בסיס הכנסות גדול יותר.
המרווח הגולמי (Gross Margin) של Loar עלה ל-52.7% ב-2025, לעומת 49.4% ב-2024 ו-48.6% ב-2023 — מגמה עקבית של שיפור. זהו מרווח גבוה לתחום האווירו-חלל והתעשייה.
נתון: Gross Margin עלה מ-48.6% ב-2023 ל-52.7% ב-2025. הכנסות עלו מ-$317 מיליון ב-2023 ל-$496 מיליון ב-2025.
מה זה אומר עליך: מרווח גולמי עולה בחברות רכיבי תעופה מעיד על כוח תמחור חזק — בדרך-כלל תוצאה של מוצרים ייחודיים עם חסמי כניסה גבוהים, או שיפור ביעילות הייצור. ב-Loar, ההכנסות גדלו מ-$403 מיליון ל-$496 מיליון תוך שמירה על קצב שיפור המרווח, מה שמצביע על יכולת תמחור ברמת מוצר. שינוי במרווח יגיע ממתחרים חדשים, לחץ על מחירי חומרי גלם, או שינויים במבנה ההוצאות.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 05/11/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
החברה Loar Holdings Inc. (LOAR) פועלת בתחום התעשייה והתעופה והביטחון (ייצור רכיבים למטוסים ולמערכות ביטחוניות). הדוח השנתי האחרון הראה עלייה בהכנסות של 23.2% (מ-$402.8 מיליון ל-$496.3 מיליון) ועלייה ברווח הנקי של 224.5% (מ-$22.2 מיליון ל-$72.1 מיליון).
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$171.6 מיליון (עלייה של 39.4%), בעוד הרווח הנקי נותר כמעט ללא שינוי על $16.7 מיליון (עלייה של 0.2%) — כלומר ההכנסות גדלו מהר יותר מהרווח.
מחיר הסגירה האחרון היה $68.42 (נכון ל-03/11/2026). מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 94.3, נתון גבוה שמשמעותו שהמשקיעים מתמחרים את המניה גבוה ביחס לרווח הנוכחי.
הנתונים של חברת Loar Holdings Inc. (LOAR), הפועלת בתחום התעשייה והתעופה-והביטחון, מראים ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הכנסות של 171.6 מיליון דולר, עלייה של 39.4%, לצד רווח נקי של 16.7 מיליון דולר, שינוי של 0.2%. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 94.3, ומחיר הסגירה היה 68.42 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Loar Holdings Inc. פורסם ב-06/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: תעשייה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | רכישה או מיזוג8-K/A | ב-23 בדצמבר 2025 השלימה Loar Group את רכישת LMB מהמוכרים תמורת 367 מיליון אירו במזומן בתוספת חוב נטו.באותו יום התקשרה Loar Group בתיקון להסכם אשראי שכלל הלוואת טרמין מצטברת של 445 מיליון דולר למימון חלק מהתמורה. | ב-SEC |
| 29.12.2025 | רכישה או מיזוג8-K | ב-23 בדצמבר 2025 השלימה Loar Group את רכישת LMB תמורת 367 מיליון דולר במזומן בתוספת נטילת חוב נטו.Loar Group קיבלה במסגרת תיקון הסכם אשראי הלוואת טרמין אינקרמנטלית של 445 מיליון דולר, בין היתר למימון חלק מהתמורה. | ב-SEC |
| 01.12.2025 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-25 בנובמבר 2025 Loar Holdings Inc. התקשרה בהסכם לתיקון הסכם האשראי שלה.התיקון מגדיל מסגרת הלוואת דחייה ב-175.0 מיליון דולר ל-275.0 מיליון דולר ומאריך זמינות עד 30 בספטמבר 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Loar Holdings Inc. היא חברה בתחום תעופה והגנה (Aerospace & Defense) המתמחה בייצור רכיבים וציוד מיוחדים למטוסים ומערכות הגנה. החברה משרתת יצרנים עולמיים של מטוסים ותעופה צבאית.
הנתונים מראים צמיחה משמעותית בשנתיים הקרובות: הכנסות עלו מ-402.8 מיליון דולר ב-2024 ל-496.3 מיליון דולר ב-2025, עלייה של 23.2%. רווח נקי גדל בצורה דרמטית מ-22.2 מיליון דולר ל-72.1 מיליון דולר, עלייה של 224.5%. ברבעון 2 של 2026, הכנסות הגיעו ל-171.6 מיליון דולר (+39.4% יחסית לרבעון דומה בשנה שעברה), עם רווח נקי של 16.7 מיליון דולר.
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על 68.42 דולר. רוב האנליסטים (8 מנתחים) ממליצים קנייה, עם יעד קונזנזוס של 87.08 דולר — פער של 27.3% בהשוואה למחיר הסגירה. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-103.95 דולר.
מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 94.3, המעיד על שווי גבוה ביחס לרווחים הנוכחיים. בעוד שהצמיחה בהכנסות והרווח חזקה, הערכת השוק משקללת ציפיות גבוהות לביצועים עתידיים בסקטור תעופה והגנה.
מניית Loar Holdings Inc. (LOAR) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
8 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 12 דירוגים בנובמבר 2026.
87 דולר, 16% מעל מחיר הסגירה של 75.30 דולר. היעדים נעים בין 72.72 ל-103.95 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.