איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
עלייה של 0.91% במניית Macy's, Inc. היום. המניה נסגרה על 24.33 דולר מול סגירה קודמת של 24.11 דולר. טווח המסחר היום נע בין 24.02 ל-24.69 דולר.
מניית Macy's Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $23.88, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 3.19%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 12 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
12 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 23 דולר, 1% מעל מחיר הסגירה.
12 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-12 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
19 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
Macy's Inc. היא רשת של חנויות כלבו (חנויות גדולות שמוכרות מגוון רחב של מוצרים תחת קורת גג אחת) בארצות הברית. החברה מוכרת ביגוד, נעליים, אביזרים, מוצרי יופי, וכלי בית ללקוחות הפרטיים — גם בחנויות הפיזיות וגם דרך האתר המקוון שלה. לצד המותג המרכזי, החברה מפעילה גם רשתות נוספות כמו Bloomingdale's ו-Bluemercury.
החברה מרוויחה בעיקר ממכירת המוצרים האלה ללקוחות: היא קונה סחורה מספקים ומוכרת אותה במחיר גבוה יותר, כשההפרש הוא הרווח. מדובר בהכנסה חוזרת במובן זה שלקוחות חוזרים לקנות לאורך השנה, אך כל רכישה היא עסקה חד-פעמית בפני עצמה. כחברה בענף הצריכה המחזורית (Consumer Cyclical — ענף שרגיש למצב הכלכלי ולהרגלי הקנייה של הציבור), ההכנסות מושפעות מכמות הקונים ומנכונותם להוציא כסף.
הנתונים מראים הכנסות שנתיות של $21.76 מיליארד, ירידה של 2.4% לעומת השנה הקודמת, בעוד הרווח הנקי עלה ב-10.3% ל-$642.0 מיליון. ברבעון השלישי של 2026 ההכנסות היו $5.06 מיליארד (עלייה של 1.2%) והרווח הנקי $169.0 מיליון (עלייה של 94.3%). שווי השוק עומד על כ-$6.24 מיליארד, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) הוא 8.3. מחיר הסגירה האחרון היה $23.88, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Macy's הצליחה להגדיל את הרווח הנקי ב-10.3% (מ-582 מיליון דולר ל-642 מיליון דולר) למרות ירידה של 2.4% בהכנסות בשנת 2026. שולי הרווח התפעולי עלו מ-4.1% ל-4.7%, ושולי הרווח הנקי מ-2.6% ל-2.9%.
נתון: רווח נקי עלה מ-582 מיליון דולר (2025) ל-642 מיליון דולר (2026), בעוד ההכנסות ירדו מ-22.29 מיליארד דולר ל-21.76 מיליארד דולר. שולי הרווח התפעולי עלו מ-4.1% ל-4.7%.
מה זה אומר עליך: שיפור כזה ברווחיות תוך ירידה במכירות נובע בדרך-כלל מניהול יעיל יותר של עלויות קבועות ומיפוי-מחדש של מבנה ההוצאות. בשרשראות כלבו ובתי האופנה הדבר משקף לרוב סגירת סניפים לא-רווחיים, צמצום שכר־דירה ושיפור מהירות מחזור מלאי. המגמה תימשך אם נפח המכירות לא ימשיך לרדת בקצב מהיר יותר מהיכולת לחסוך בהוצאות.
ברבעון 3 של 2026 (מול רבעון 3 של 2025) Macy's רשמה זינוק של 94.3% ברווח הנקי — מ-87 מיליון דולר (משוער) ל-169 מיליון דולר — בעוד ההכנסות עלו רק ב-1.2% (ל-5.06 מיליארד דולר). זו הקפיצה החדה ביותר ברווחיות בתוצאות השנתיות.
נתון: רבעון 3 · 2026: הכנסות 5.06 מיליארד דולר (+1.2%), רווח נקי 169 מיליון דולר (+94.3% לעומת רבעון 3 · 2025).
מה זה אומר עליך: קפיצה כזו ברווח הרבעוני, כשההכנסות כמעט לא זזות, מצביעה בדרך-כלל על הפחתת עלויות משמעותית או חד-פעמית (למשל תגמולי פיטורים שהסתיימו, סגירת מחסנים) או על מיקס-מוצרים יותר רווחי (פחות מבצעי-הנחה). אם השיפור נובע מפעולות חד-פעמיות, יהיה קשה לשמר אותו ברבעונים הבאים; אם מדובר במיקס-מוצרים — התוצאה תלויה בהמשך הביקוש.
מכפיל הרווח (P/E) של Macy's עומד על 8.3 בלבד — שווי שוק של 6.24 מיליארד דולר מול רווח של 4 הרבעונים האחרונים בסך 750 מיליון דולר. זהו מכפיל נמוך מאוד בהשוואה למניות צמיחה, אך נפוץ בשרשראות כלבו ותיקות.
נתון: מכפיל P/E: 8.3 (שווי שוק 6.24 מיליארד דולר ÷ רווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים 750 מיליון דולר).
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה נמוך משקף בדרך-כלל חוסר-אמון של המשקיעים ביכולת החברה להמשיך ולצמוח או לשמר רווחים בסקטור שנחשב מיושן (תחרות מסחר-אלקטרוני, שינויי הרגלי-צריכה). השוק מתמחר סיכון גבוה: אם Macy's תצליח להמשיך את שיפור הרווחיות — המכפיל עשוי לעלות; אם ההכנסות ימשיכו לרדת בקצב מהיר יותר — המחיר יירד עוד יותר.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 10/09/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדוח השנתי של חברת Macy's Inc. (רשת חנויות כלבו בארה"ב) הראה ירידה קלה של 2.4% בהכנסות — מ-$22.29 מיליארד ל-$21.76 מיליארד — אך לצד זאת עלייה של 10.3% ברווח הנקי, מ-$582.0 מיליון ל-$642.0 מיליון. במילים פשוטות: החברה מכרה מעט פחות, אך הצליחה לשמור יותר רווח נקי בכיס.
ברבעון האחרון (רבעון 3 של 2026, מול אותו רבעון שנה קודם) ההכנסות עמדו על $5.06 מיליארד (עלייה של 1.2%), והרווח הנקי קפץ ל-$169.0 מיליון (עלייה של 94.3%). מחיר הסגירה של המניה היה $23.88 (שינוי יומי של -1.8%) נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח) עמד על 8.3.
החברה Macy's Inc. (M) היא רשת בתי כלבו (חנויות קמעונאיות גדולות המוכרות ביגוד, מוצרי בית ועוד). בדוח רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 הנתונים מראים הכנסות של $5.06 מיליארד, שינוי של +1.2%, ורווח נקי של $169.0 מיליון, שינוי של +94.3%. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 8.3, ומחיר הסגירה היה $23.88 נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Macy's Inc. פורסם ב-10/09/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.
סך הדיבידנדים: $0.76 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 3.28%.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | פול סי. ורגה הודיע ב-23.10.2026 על התפטרותו מהדירקטוריון של מייסי'ס ב-11.12.2026; כיהן כדירקטור מ-2012 וכדירקטור עצמאי מוביל מ-2021.הדירקטוריון בחר בדירדרה פ. קונלי כדירקטורית עצמאית מובילה מ-12.12.2026, וקבע את מספר הדירקטורים על תשעה מ-11.12.2026. | ב-SEC |
| 26.03.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-25 במרץ 2026 הודיעו ריצ'רד קלארק, דאגלס ססלר וטרייסי ז'ן כי לא יתמודדו לבחירה מחדש לדירקטוריון Macy's באסיפה ב-15 במאי 2026.הדירקטוריון אישר הקטנת מספר חבריו מ-13 לעשרה חברים החל מהאסיפה השנתית ב-2026. | ב-SEC |
| 12.12.2025 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-8 בדצמבר 2025 חתמה Macy's על הסכם פיצוי עם Adrian V. Mitchell, לשעבר המנהל התפעולי והמנהל הכספי.ההסכם כולל תשלום במזומן של 2.7 מיליון דולר להשלמת הסדר הפרישה, שחרור תביעות ושחרור מחויבויותיו במסגרת הסכם אי-התחרות. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Macy's Inc. (M) היא רשת חנויות כלבו (מחלקה) גדולה בארה"ב, הפועלת במסגרת סקטור Consumer Cyclical. החברה מוכרת בגדים, נעליים, אביזרים וסחורה ביתית דרך חנויות פיזיות ותיווך דיגיטלי.
הנתונים מראים ש־Macy's הצליחה לשיפור חד ברווחיות על רקע ירידה בהכנסות. בשנת 2026 הכנסות ירדו ב־2.4% (מ־22.29 מיליארד ל־21.76 מיליארד דולר), אך רווח נקי עלה ב־10.3% (מ־582 מיליון ל־642 מיליון דולר). שולי הרווח התפעולי עלו מ־4.1% ל־4.7%, ושולי הרווח הנקי מ־2.6% ל־2.9%.
ברבעון 3 של 2026 (הרבעון האחרון שדווח), הכנסות עמדו על 5.06 מיליארד דולר בעלייה של 1.2% מול אותו רבעון בשנה שעברה, ורווח נקי הגיע ל־169 מיליון דולר בעלייה של 94.3%. מכפיל הרווח (P/E) של החברה עומד על 8.3.
נכון ל־03/11/2026, מחיר הסגירה עמד על 23.88 דולר. ההערכה הממוצעת של אנליסטים היא "חזק" (2.53 מתוך 5), עם יעד מחיר של 23.35 דולר, המשקף פער של 2.2% ירידה ביחס למחיר הסגירה.
מניית Macy's Inc. (M) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 3.19%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-3.19 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
12 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 19 דירוגים בנובמבר 2026.
23 דולר, 1% מעל מחיר הסגירה של 23.08 דולר. היעדים נעים בין 10.10 ל-31.50 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.