איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
ירידה של 1.46% במניית Ollie's Bargain Outlet Holdings, Inc. היום. המניה עומדת על 88.94 דולר מול סגירה קודמת של 90.26 דולר. טווח המסחר היום נע בין 88.31 ל-92.05 דולר.
מניית Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $88.98. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 18 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
18 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 102 דולר, 13% מעל מחיר הסגירה.
18 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-18 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
22 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc. מפעילה רשת חנויות הנחה (Discount Stores — חנויות שמוכרות מוצרים במחיר נמוך מהרגיל). החנויות מוכרות מגוון רחב של מוצרים לבית, כלי עבודה, מוצרי מזון ארוזים, צעצועים, ספרים ומוצרי צריכה כלליים. חלק גדול מהסחורה נרכש בעסקאות של עודפי מלאי ומותגים שונים במחירים מוזלים, ולכן המחירים בחנויות נמוכים מהרגיל.
החברה מרוויחה מהפרש המחיר בין הרכישה של הסחורה (לרוב בזול) לבין המכירה שלה ללקוחות בחנויות. ההכנסה מגיעה בעיקר ממכירות קמעונאיות שוטפות בחנויות הפיזיות, כלומר הכנסה חוזרת לאורך השנה ככל שהלקוחות קונים. ככל שהחברה פותחת יותר חנויות ומוכרת יותר סחורה, כך גדל סך המכירות שלה.
הנתונים מראים הכנסות שנתיות של 2.65 מיליארד דולר, עלייה של 16.6% לעומת 2.27 מיליארד דולר בשנה הקודמת, ורווח נקי של 240.6 מיליון דולר (עלייה של 20.4%). ברבעון 3 · 2026 ההכנסות היו 741.3 מיליון דולר (עלייה של 9.1%) והרווח הנקי 85.5 מיליון דולר (עלייה של 39.4%). שווי השוק עומד על כ-5 מיליארד דולר, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) הוא 19.3. מחיר הסגירה האחרון היה 88.98 דולר, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $88.98, בעוד יעד הקונצנזוס של 18 אנליסטים הוא $102.2 — פער של 14.8% כלפי מעלה. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$131.25.
נתון: יעד קונצנזוס $102.2 מול מחיר $88.98; 18 אנליסטים, מתוכם 6 Strong Buy ו-12 Buy
מה זה אומר עליך: פער כזה אצל רשת הנחות עם מרווחי רווח עולים (9.1% ברווח נקי ב-FY2026) נובע בדרך-כלל מהמשך צמיחה בפתיחת חנויות חדשות ושיפור היעילות התפעולית. השינוי יתרחש אם התוצאות הרבעוניות הבאות יתמכו בתחזיות אלו או אם תחרות תלחץ על המרווחים.
רבעון 3 של 2026 (מול רבעון 3 של 2025) הציג רווח נקי של $85.5 מיליון — זינוק של 39.4% — בעוד ההכנסות עלו ב-9.1% ל-$741.3 מיליון. פער זה מעיד על שיפור משמעותי בשליטה בעלויות.
נתון: רבעון 3·2026: הכנסות $741.3M (+9.1%), רווח נקי $85.5M (+39.4%)
מה זה אומר עליך: עלייה כזו ברווחיות אצל רשת Discount Stores נובעת בדרך-כלל משיפור כוח המיקוח מול ספקים, יעילות מלאי מוגברת או סגירת חנויות לא רווחיות. הקפיצה תימשך רק אם Ollie's תצליח לשמר את רמת המרווחים הגולמיים (40.5% ב-FY2026) גם בפתיחות עתידיות.
מכפיל הרווח (P/E) עומד על 19.3 — שווי שוק של $5.29 מיליארד מול רווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים ($273.6 מיליון). מכפיל זה נמוך יחסית לרבות מרשתות הקמעונאות האמריקאיות, במיוחד כאלו עם צמיחה דו-ספרתית.
נתון: P/E 19.3; שווי שוק $5.29B ÷ רווח נקי $273.6M (4 רבעונים אחרונים)
מה זה אומר עליך: מכפיל P/E של 19.3 אצל רשת הנחות בצמיחה נובע בדרך-כלל מחששות משוק רווי או תלות בפתיחות גיאוגרפיות. המכפיל יעלה אם Ollie's תוכיח תוכנית הרחבה ברת-קיימא ותשמור על מרווחי תפעול מעל 11% (רמתם ב-FY2026).
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הנתונים מראים ש-Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc., רשת חנויות מוזלות (מכירת מוצרים במחירים נמוכים לצרכן), הציגה בדוח האחרון צמיחה הן בהכנסות והן ברווחים. ההכנסות עלו ב-16.6% ($2.27 מיליארד לעומת $2.65 מיליארד), והרווח הנקי עלה ב-20.4% ($199.8 מיליון לעומת $240.6 מיליון).
ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-$741.3 מיליון (עלייה של 9.1%), והרווח הנקי הגיע ל-$85.5 מיליון (עלייה של 39.4%).
מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי שלה) עומד על 19.3, ומחיר הסגירה האחרון היה $88.98 נכון ל-03/11/2026.
הנתונים של חברת Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc. (OLLI), רשת חנויות מוצרים במחירים מוזלים (Discount Stores), מראים ברבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 הכנסות של 741.3 מיליון דולר, עלייה של 9.1%, ורווח נקי של 85.5 מיליון דולר, עלייה של 39.4%. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 19.3, ומחיר הסגירה האחרון היה 88.98 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc. פורסם ב-02/09/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-2 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 1 מעל התחזית, 1 בקירוב לתחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (GAAP) | 40.3% | 39.9%הדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (−0.4 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 01.11.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (GAAP) | 40.3% | 41.3%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול התחזית) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | דיבידנד או קנייה חוזרת8-K | ב-13 באוקטובר 2026 הודיעה Ollie’s Bargain Outlet Holdings כי הדירקטוריון אישר תוכנית חדשה לרכישה חוזרת של מניות בהיקף של 500 מיליון דולר.על פי התוכנית רשאית החברה לרכוש מניותיה בשוק הפתוח במחירי השוק או בעסקאות במו"מ, והיא עשויה להשהות או להפסיק את התוכנית בכל עת ללא הודעה מוקדמת. | ב-SEC |
| 16.03.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-10 במרץ 2026 קיבל הדירקטוריון את הודעת הפרישה של קווין מקליין, סמנכ״ל בכיר ומנהל סחורות כללי, בתוקף מ-1 במאי 2026.שיין תורנטון ישמש סמנכ״ל בכיר ומנהל סחורות כללי החל מ-1 במאי 2026, במסגרת תוכנית החלפת ההנהלה. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc. (OLLI) היא רשת חנויות הנחה אמריקאית המתמחה במכירת מוצרי צריכה במחירים מופחתים. החברה פועלת בסקטור ה-Consumer Defensive ומציעה מגוון רחב של מוצרים כולל מזון, ריהוט, מוצרי בית וצעצועים במחירים נמוכים מהממוצע בשוק.
בשנת הכספים 2026 OLLI דיווחה על הכנסות של 2.65 מיליארד דולר, עלייה של 16.6% לעומת 2.27 מיליארד דולר בשנה הקודמת. הרווח הנקי צמח ב-20.4% מ-199.8 מיליון דולר ל-240.6 מיליון דולר. ברבעון השלישי של 2026 (מול רבעון 3 · 2025) החברה דיווחה על הכנסות של 741.3 מיליון דולר (+9.1%) ורווח נקי של 85.5 מיליון דולר (+39.4%).
מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $88.98, ומכפיל הרווח (P/E) הוא 19.3 לעומת שווי שוק של 5 מיליארד דולר. קונסנזוס 18 אנליסטים ממליץ על קנייה (דירוג 1.91 מתוך 5) עם יעד ממוצע של $102.2 — פער של 14.9% מול המחיר הנוכחי. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$131.25.
הצמיחה המואצת בהכנסות וברווחיות מעידה על ביצועים חזקים במודל העסקי של חנויות ההנחה, בעיקר בסביבה כלכלית שבה צרכנים מחפשים חיסכון. הפער המשמעותי בין המחיר הנוכחי ליעד האנליסטים משקף את הערכתם לגבי המשך מגמת הצמיחה.
רוב החברות הציבוריות בארה״ב חייבות לפרסם השוואה בין השכר שקיבל המנכ״ל לבין התשואה שקיבלו בעלי המניות. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי של החברה לרשות ניירות הערך האמריקאית.
| שנה | שכר מדווח | שכר בפועל | תשואת המניה | קבוצת השוואה |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 4.3 | 1.0 | 47.4 | 103.9 |
| 2022 | 4.1 | 5.9 | 57.0 | 87.8 |
| 2023 | 5.3 | 8.4 | 79.2 | 117.9 |
| 2024 | 5.9 | 11.4 | 117.7 | 157.0 |
| 2025 | 5.0 | 4.6 | 116.5 | 161.9 |
ב-2025 דווח שכר בפועל של 4.6 מיליון דולר. 100 דולר שהושקעו במניה בתחילת התקופה היו שווים 116.5 דולר, לעומת 161.9 דולר בקבוצת ההשוואה שהחברה הגדירה.
שכר בפועל — השווי שהחברה מייחסת לשכר המנכ״ל באותה שנה, לפי שווי המניות והמענקים שהבשילו. הוא יכול לצאת שלילי כששווי המניות ירד.
תשואה מצטברת — שווי 100 דולר שהושקעו במניית החברה (או בקבוצת ההשוואה) בפתח התקופה, כפי שהחברה מחשבת בדוח שלה.
המקור: DEF 14A שהחברה הגישה ל-SEC ב-2026-04-30 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית Ollie's Bargain Outlet Holdings Inc. (OLLI) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
18 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 22 דירוגים בנובמבר 2026.
102 דולר, 13% מעל מחיר הסגירה של 90.40 דולר. היעדים נעים בין 85.85 ל-131.25 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.