סקירת מניה · NASDAQORLY

מניית O'Reilly Automotive Inc. (ORLY)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$89.89מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי-1.75%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$10820% מעל מחיר הסגירהאנליסטים29נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

עלייה של 2.93% במניית O'Reilly Automotive, Inc. היום. המניה נסגרה על 90.70 דולר מול סגירה קודמת של 88.12 דולר. טווח המסחר היום נע בין 88.90 ל-90.90 דולר.

מניית O'Reilly Automotive Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $89.99. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 29 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

29 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 108 דולר, 20% מעל מחיר הסגירה.

29 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-29 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$91.69+2% פער מהמחיר
יעד ממוצע$107.87+20% פער מהמחיר
יעד גבוה$128.10+43% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

36 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה9
  • קנייה20
  • החזקה7
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 101%
  • ✓ 81% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת O'Reilly Automotive היא רשת קמעונאית אמריקאית שמוכרת חלקי חילוף ואביזרים לרכב. בחנויות שלה אפשר למצוא מצברים, בלמים, שמנים, מגבים ועוד אלפי מוצרים הקשורים לתחזוקה ולתיקון של מכוניות. הלקוחות הם גם אנשים פרטיים שמתקנים את הרכב בעצמם וגם בעלי מוסכים ועסקים שקונים חלקים לצורך עבודתם.

    ההכנסה של החברה מגיעה ממכירת החלקים והאביזרים האלה — בחנויות הפיזיות ובאופן מקוון. מדובר בעיקר בהכנסה חוזרת במהותה: רכבים זקוקים לתחזוקה ולתיקונים לאורך כל חייהם, כך שהלקוחות חוזרים לקנות שוב ושוב. החברה מרוויחה מהפער בין מחיר הקנייה של החלקים מהספקים לבין מחיר המכירה ללקוח. בשורה התחתונה, רווח נקי 2024→2025 רשם עלייה של +6.3% ($2.39 מיליארד → $2.54 מיליארד).

    לסדר-גודל: שווי השוק של החברה הוא כ-$72 מיליארד, וההכנסות השנתיות עמדו על כ-$17.78 מיליארד, עם עלייה של +6.4% בהכנסות 2024→2025 ($16.71 מיליארד → $17.78 מיליארד). ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $4.89 מיליארד (+8.1%) והרווח הנקי $715.1 מיליון (+7.0%). מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 27.3. מחיר הסגירה האחרון היה $89.99, בשינוי יומי של -0.8%, נכון ל-03/11/2026.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב20%פער מול היעד

    פער של 20% בין מחיר השוק ליעד האנליסטים

    מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $89.99, בעוד יעד הקונצנזוס של 29 אנליסטים הוא $107.87 — פער של כ-20%. היעד הגבוה ביותר מגיע ל-$128.1.

    נתון: מחיר סגירה $89.99 מול יעד קונצנזוס $107.87; 29 אנליסטים: 9 Strong Buy, 20 Buy, 7 Hold, אפס Sell.

    ←

    מה זה אומר עליך: פער כזה אצל O'Reilly Automotive נובע בדרך-כלל מכך ששוק החלפים לרכב הוא מחזורי ורגיש למצב הצריכה. כאשר המשקיעים חוששים מהאטה בתחזוקת רכבים או מעלייה במחירי ההשקעה, המניה נסחרת במכפיל נמוך יותר ממה שמשקף מודל הצמיחה. הפער יצטמצם אם ההכנסות ברבעונים הבאים ימשיכו לעלות מעל התחזיות או אם השוליים התפעוליים ישתפרו.

    חיובי+6.4%צמיחה שנתית בהכנסות

    צמיחה עקבית בהכנסות וברווח לאורך 3 שנים

    O'Reilly Automotive הגדילה את ההכנסות מ-$16.71 מיליארד ב-2024 ל-$17.78 מיליארד ב-2025 (עלייה של 6.4%), ואת הרווח הנקי מ-$2.39 מיליארד ל-$2.54 מיליארד (עלייה של 6.3%). גם ברבעון 2 של 2026 נרשמה עלייה של 8.1% בהכנסות מול אותו רבעון אשתקד.

    נתון: הכנסות 2024→2025: +6.4%; רווח נקי 2024→2025: +6.3%; רבעון 2/2026: הכנסות $4.89 מיליארד (+8.1%), רווח נקי $715.1 מיליון (+7.0%).

    ←

    מה זה אומר עליך: צמיחה עקבית ברשת חלפים מעידה על הרחבת רשת החנויות וביקוש יציב לתחזוקת רכב. בענף זה, הצמיחה מואצת כאשר גיל צי הרכבים עולה או כשהצרכנים מעדיפים תיקון על רכישת רכב חדש. המגמה תימשך כל עוד החברה ממשיכה לפתוח נקודות מכירה ולשמר את נתח השוק.

    לשים לב27.3מכפיל רווח (P/E)

    מכפיל רווח 27.3 — גבוה ביחס לצמיחה בשוק מחזורי

    שווי השוק של O'Reilly הוא $72.41 מיליארד, מול רווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים שעמד על $2.65 מיליארד — מכפיל רווח (P/E) של 27.3. זהו מכפיל גבוה יחסית לחברה בסקטור Consumer Cyclical שנתון למחזוריות הכלכלית.

    נתון: מכפיל P/E = 27.3 (שווי $72.41 מיליארד ÷ רווח נקי שנתי $2.65 מיליארד); Operating Margin 19.5% ב-2025.

    ←

    מה זה אומר עליך: מכפיל גבוה אצל רשת חלפים מצביע על כך שהשוק מתמחר צמיחה עתידית והרחבה גיאוגרפית. בתעשייה מחזורית, מכפיל כזה צפוי לרדת אם המשק יאט או אם השוליים התפעוליים יידחסו. הערכת הערך נכונה רק כל עוד קצב הצמיחה ברבעונים הבאים נשאר חזק.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות השנתיות הנתונים מראים עלייה של +6.4% בהכנסות השנתיות, מ-$16.71 מיליארד ל-$17.78 מיליארד, אצל קמעונאית חלקי חילוף לרכב.
    • צמיחה ברבעון האחרון ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $4.89 מיליארד (+8.1%) והרווח הנקי $715.1 מיליון (+7.0%) מול הרבעון המקביל.
    • רווח למניה עולה הנתונים מראים עלייה של 9.6% ברווח למניה (EPS – הרווח הנקי המחולק למספר המניות), מ-2.71 ל-2.97.
    • קונצנזוס אנליסטים חיובי מתוך 29 אנליסטים, 9 מדרגים Strong Buy ו-20 מדרגים Buy, ללא דירוגי מכירה כלל.
    ↓ הטיעון נגד
    • פער מול יעד האנליסטים הנתונים מראים פער של 19.9% בין מחיר הסגירה $89.99 (נכון ל-03/11/2026) ליעד האנליסטים $107.87.
    • מכפיל רווח גבוה יחסית מכפיל הרווח (P/E – היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 27.3, המשקף שווי שוק $72.41 מיליארד מול רווח של $2.65 מיליארד בארבעת הרבעונים האחרונים.
    • תלות במחזוריות הצריכה החברה פועלת בסקטור Consumer Cyclical (צריכה מחזורית) של חלקי רכב, שרגיש לשינויים בהוצאות הצרכנים ובמצב הכלכלי.
    • קצב צמיחת הרווח הנקי הנתונים מראים עלייה של +6.3% ברווח הנקי השנתי, מ-$2.39 מיליארד ל-$2.54 מיליארד, קצב שיש להשוותו למכפיל הנוכחי.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$15,812$16,708$17,782$4,892+8.1%
    רווח נקי$2,347$2,387$2,538$715+7.0%
    רווח גולמי$8,105$8,554$9,174$2,517+8.2%
    רווח תפעולי$3,186$3,251$3,461$986+7.8%
    שיעור רווח גולמי51.3%51.2%51.6%51.4%+0.0 נק'
    שיעור רווח תפעולי20.2%19.5%19.5%20.2%-0.1 נק'
    שיעור רווח נקי14.8%14.3%14.3%14.6%-0.2 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 28/10/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי O'Reilly Automotive Inc. — חברה למכירת חלקי-חילוף ואביזרים לרכב (סקטור מוצרי צריכה מחזוריים) — רשמה בדוח השנתי האחרון הכנסות של כ-$17.78 מיליארד, עלייה של 6.4% לעומת כ-$16.71 מיליארד בשנה הקודמת, ורווח נקי של כ-$2.54 מיליארד, עלייה של 6.3% לעומת כ-$2.39 מיליארד.

    ברבעון האחרון שדווח (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) הסתכמו ההכנסות בכ-$4.89 מיליארד, עלייה של 8.1%, והרווח הנקי בכ-$715.1 מיליון, עלייה של 7.0%.

    מחיר הסגירה האחרון של המניה היה $89.99, בשינוי יומי של 0.8%- נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח של ארבעת הרבעונים האחרונים) עומד על 27.3.

    הנתונים של חברת O'Reilly Automotive Inc. (ORLY), העוסקת במכירת חלקי חילוף לרכב, מראים ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) הכנסות של $4.89 מיליארד — שינוי של 8.1%, ורווח נקי של $715.1 מיליון — שינוי של 7.0%. מכפיל הרווח (P/E — מחיר המניה ביחס לרווח השנתי) עומד על 27.3, ומחיר הסגירה האחרון היה $89.99, נכון ל-03/11/2026.

    הדוח האחרון של O'Reilly Automotive Inc. פורסם ב-28/10/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה884 ₪-11.6%
    לפני 3 שנים1,104 ₪+10.4%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    14.08.2026גיוס כסף או חוב8-KO’Reilly Automotive הנפיקה ב-14 באוגוסט 2026 אגרות חוב בכירות ב-700 מיליון דולר ל-2029, 500 מיליון דולר ל-2031 ו-400 מיליון דולר ל-2037.הריביות שנקבעו הן 4.800% ל-2029, 5.050% ל-2031 ו-5.550% ל-2037.ב-SEC
    11.08.2026גיוס כסף או חוב8-Kאוריילי אוטומטיב חתמה ב-10 באוגוסט 2026 על הסכם חיתום להנפקת אג"ח בכירות: 700 מיליון דולר ב-4.800% ל-2029, 500 מיליון דולר ב-5.050% ל-2031 ו-400 מיליון דולר ב-5.550% ל-2037.התמורה נטו המוערכת כ-1.59 מיליארד דולר תשמש לפרעון חלק מהחוב בתוכנית ניירות הערך המסחריים, והיתר לצרכים כלליים.ב-SEC
    10.07.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kאוריילי אוטומוטיב מינתה את קולין ינקי לתפקיד סמנכ״ל בכיר ומנהל שרשרת אספקה ראשי, החל מ-13 ביולי 2026.שכרו השנתי הבסיסי יהיה 700,000 דולר, יעד תמריץ שנתי 85% מהשכר, ומענק אופציות בשווי הוגן של 500,000 דולר יינתן ב-13 ביולי 2026.ב-SEC
    01.06.2026דיבידנד או קנייה חוזרת8-Kמועצת המנהלים של O’Reilly Automotive אישרה ב-1 ביוני 2026 הגדלה של 2.0 מיליארד דולר במסגרת תוכנית רכישת המניות העצמית.בכך עומדת ההרשאה הכוללת בתוכנית על 31.75 מיליארד דולר, וההרשאה הנוספת בתוקף לשלוש שנים החל מ-1 ביוני 2026.ב-SEC
    12.03.2026גיוס כסף או חוב8-Kאוריילי אוטומוטיב הנפיקה ב-12 במרץ 2026 אגרות חוב בכירות בסך 850,000,000 דולר בריבית שנתית של 5.100%.האגרות נושאות מועד פירעון 12 במרץ 2036 והריבית משולמת ב-12 במרץ וב-12 בספטמבר, החל מ-12 בספטמבר 2026.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    O'Reilly Automotive Inc. (ORLY) היא רשת קמעונאית אמריקאית למכירת חלקי חילוף ואביזרים לרכב, הפועלת בסקטור הצריכה המחזורית (Consumer Cyclical). החברה משרתת לקוחות קמעונאיים ובעלי מקצוע בתחום תחזוקת רכב ותיקונים, עם דגש על מלאי רחב וזמינות מהירה של חלפים.

    בשנת הכספים 2025 החברה דיווחה על הכנסות של 18 מיליארד דולר (עלייה של 6.4% לעומת 2024) ורווח נקי של 2.54 מיליארד דולר (עלייה של 6.3%). ברבעון השני של 2026 הכנסות הגיעו ל-4.89 מיליארד דולר (עלייה של 8.1% לעומת רבעון מקביל אשתקד) ורווח נקי של 715 מיליון דולר (עלייה של 7.0%). מחיר המניה נכון ל-03/11/2026 עומד על $89.99, עם מכפיל רווח (P/E) של 27.3.

    קונצנזוס של 29 אנליסטים ממליץ על קנייה (1.94 מתוך 5) עם יעד מחיר ממוצע של $107.87 — פער של כ-20% מול מחיר השוק. היעד הגבוה ביותר עומד על $128.1. שווי השוק של החברה הוא 72 מיליארד דולר.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית O'Reilly Automotive Inc.?

    מניית O'Reilly Automotive Inc. (ORLY) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    האם O'Reilly Automotive Inc. מחלקת דיבידנד?

    בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית O'Reilly Automotive?

    29 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 36 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של O'Reilly Automotive?

    108 דולר, 20% מעל מחיר הסגירה של 89.89 דולר. היעדים נעים בין 91.69 ל-128.10 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.