סקירת מניה · NASDAQOM

מניית Outset Medical, Inc. (OM)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$4.23מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+3.17%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$885% מעל מחיר הסגירהאנליסטים6נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

ירידה של 0.01 דולר, 0.25%, במניית Outset Medical, Inc.. היא נסחרת ב-4.02 דולר לעומת 4.03 דולר בסגירה הקודמת. במהלך יום המסחר נע המחיר בין 3.97 ל-4.40 דולר.

מניית Outset Medical, Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $4.15. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 6 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

6 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 8 דולר, 85% מעל מחיר הסגירה.

6 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-6 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$6.06+43% פער מהמחיר
יעד ממוצע$7.82+85% פער מהמחיר
יעד גבוה$10.50+148% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

11 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה4
  • קנייה5
  • החזקה2
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 1700%
  • ✓ 82% מהאנליסטים בעד

דגלים אדומים

  • ! פער גדול מול מחיר-היעד
i

מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

חברת Outset Medical, Inc. (סימול OM) פועלת בתחום ציוד רפואי (מכשירים וטכנולוגיה לשימוש רפואי). החברה מפתחת ומוכרת מערכות לטיפול בדיאליזה (סינון הדם למטופלים עם בעיות בכליות). המכשיר העיקרי שלה נועד לאפשר טיפולי דיאליזה בתוך בתי חולים, מרכזים רפואיים ולעיתים גם קרוב יותר למטופל, מתוך שאיפה לפשט את ההכנה והתפעול של טיפול שהיה מסובך בעבר.

מקור ההכנסה של החברה הוא בעיקר מכירת מכשירי הדיאליזה למוסדות רפואיים, וכן ממכירת החומרים המתכלים והשירותים הנלווים הנדרשים להפעלה שוטפת של המכשירים. חלק זה של החומרים המתכלים והשירות הוא בעל אופי חוזר (הכנסה שחוזרת על עצמה לאורך זמן), בעוד מכירת המכשיר עצמו היא לרוב אירוע חד-פעמי לכל מכשיר. כך ההכנסה מורכבת משילוב של מכירות ציוד ראשוניות ושל הכנסה מתמשכת מהחומרים והתחזוקה.

מבחינת סדר-גודל, הנתונים מראים הכנסות של $119.5 מיליון בשנה האחרונה, עלייה של +5.1% לעומת $113.7 מיליון בשנה הקודמת. הרווח הנקי היה שלילי: -$81.7 מיליון, שיפור של +36.2% מול -$128.0 מיליון בשנה הקודמת. ברבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $31.6 מיליון (+0.7%) והרווח הנקי -$18.0 מיליון (+3.0%). מאחר שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי. מחיר הסגירה האחרון היה $4.15, שינוי יומי +3.2%, נכון ל-03/11/2026.

ניתוח AI בעברית

תובנות

מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

לשים לב-55.8%מרווח תפעולי

הפסד תפעולי גבוה למרות השיפור

החברה מדווחת על הפסד תפעולי של 55.8% מההכנסות ב-2025, למרות שיפור משמעותי ממרווח של -99.7% בשנת 2024. ההפסד הנקי עמד על 81.7 מיליון דולר בשנה האחרונה.

נתון: Operating Margin השתפר מ-99.7%- ב-2024 ל-55.8%- ב-2025; הפסד תפעולי ירד מ-113 מיליון דולר ל-67 מיליון דולר.

←

מה זה אומר עליך: מרווח תפעולי שלילי כל-כך גבוה אופייני לחברות מכשור רפואי בשלבי צמיחה מוקדמים, שמשקיעות רבות במו"פ, שיווק ואישורים רגולטוריים. המעבר לרווחיות תלוי בהגעה למסה קריטית של מכירות שתכסה את העלויות הקבועות — תהליך שיכול לארוך שנים בתחום המכשור הרפואי.

לשים לב+5.1%צמיחה בהכנסות שנתית

צמיחה צנועה בהכנסות על רקע התייצבות

ההכנסות עלו ב-5.1% ל-119.5 מיליון דולר ב-2025, לאחר ירידה ל-114 מיליון דולר ב-2024 (מ-130 מיליון ב-2023). ברבעון 2 של 2026 ההכנסות עמדו על 31.6 מיליון דולר, עלייה של 0.7% בלבד מול אותו רבעון אשתקד.

נתון: הכנסות 2024→2025: +5.1% ($113.7M → $119.5M); רבעון 2·2026: $31.6M (+0.7% לעומת רבעון 2·2025).

←

מה זה אומר עליך: קצב צמיחה נמוך כזה בחברת מכשור רפואי מצביע על אתגרים בחדירת שוק או אימוץ איטי של המוצר בבתי-חולים. כדי להגיע לרווחיות, OM תזדקק להאצה בצמיחת ההכנסות — דבר שעשוי לתלות באישורים רפואיים נוספים, הרחבה גיאוגרפית או שיפור במודל המכירה.

שני הצדדים · הגרסה המנומקת

השור מול הדוב

שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

↑ מה תומך במניה
  • הפסד נקי מצטמצם הנתונים מראים צמצום ההפסד הנקי השנתי ב-36.2% (מ–$128.0 מיליון ל–$81.7 מיליון).
  • הכנסות בעלייה הנתונים מראים עלייה בהכנסות השנתיות של 5.1% (מ-$113.7 מיליון ל-$119.5 מיליון).
  • המלצות אנליסטים נוטות לחיוב הנתונים מראים פיזור של 4 Strong Buy ו-5 Buy מול 2 Hold ואפס המלצות מכירה.
  • פער מול יעד-האנליסטים הנתונים מראים פער של 88.4% בין מחיר הסגירה $4.15 (נכון ל-03/11/2026) ליעד-האנליסטים $7.82.
↓ הטיעון נגד
  • החברה עדיין מפסידה הנתונים מראים רווח נקי שלילי של -$81.7 מיליון בשנה האחרונה, כך שמכפיל רווח אינו רלוונטי.
  • צמיחה רבעונית מתונה הנתונים מראים שברבעון 2 · 2026 ההכנסות עלו ב-0.7% בלבד (ל-$31.6 מיליון) מול רבעון 2 · 2025.
  • הפסד רבעוני נמשך הנתונים מראים רווח נקי של -$18.0 מיליון ברבעון 2 · 2026 (שינוי של +3.0% מול רבעון 2 · 2025).
  • רווח תפעולי שלילי הנתונים מראים רווח תפעולי של -$66.7 מיליון בשנה האחרונה, עדיין בטריטוריה שלילית.
הנתונים המלאים

הדאטה שמאחורי הפרשנות

כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

גרף מחיר — TradingView

המספרים

נתונים פיננסיים

דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

מדדFY2023FY2024FY2025רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
הכנסות$130$114$119$32+0.7%
רווח נקי-$173-$128-$82-$18+3.0%
רווח גולמי$29$39$47$13+11.9%
רווח תפעולי-$170-$113-$67-$16+7.1%
שיעור רווח גולמי22.2%33.9%39.1%42.0%+4.2 נק'
שיעור רווח תפעולי-130.2%-99.7%-55.8%-49.6%+4.1 נק'
שיעור רווח נקי-132.5%-112.6%-68.3%-56.8%+2.2 נק'

שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

הנתון הרבעוני מגיע מדוח כספי שאינו מבוקר, בעוד הנתונים השנתיים בטבלה למעלה מגיעים מדוח מבוקר.
הדוח שכבר פורסם

מה הראה הדוח האחרון

הנתונים מראים כי Outset Medical, Inc., חברת מכשור רפואי (ציוד ומכשירים לשימוש רפואי), הציגה בדוח השנתי האחרון הכנסות של $119.5 מיליון, עלייה של 5.1% לעומת $113.7 מיליון בשנה הקודמת.

ההפסד הנקי הצטמצם ל--$81.7 מיליון לעומת הפסד של -$128.0 מיליון בשנה הקודמת, שיפור של 36.2% — כלומר החברה עדיין מפסידה, אך ההפסד קטן.

ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עמדו על $31.6 מיליון (עלייה של 0.7%) וההפסד הנקי היה -$18.0 מיליון. מחיר הסגירה של המניה היה $4.15, שינוי יומי של 3.2%, נכון ל-03/11/2026.

החברה Outset Medical, Inc. (OM) פועלת בתחום מכשור רפואי (ציוד ומכשירים לטיפול רפואי). בהשוואת רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025, הנתונים מראים הכנסות של 31.6 מיליון דולר, שינוי של 0.7% לעומת אותו רבעון אשתקד, ורווח נקי של מינוס 18.0 מיליון דולר (הפסד), שינוי של 3.0%. מחיר הסגירה עמד על 4.15 דולר, נכון ל-03/11/2026.

הדוח האחרון של Outset Medical, Inc. פורסם ב-06/08/2026.

סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מאת TradingView
דיווחים ל-SEC

מה החברה דיווחה לאחרונה

הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
28.08.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kב-27 באוגוסט 2026 הודיע ג'ון ברוטם ל-Outset Medical על החלטתו לעזוב את תפקידו כפרקליט כללי (General Counsel) החל מ-11 בספטמבר 2026.החברה מסרה כי עזיבתו אינה נובעת מסכסוך או מחילוקי דעות עם החברה או עם ההנהלה.ב-SEC
17.06.2026הסכם מהותי8-Kב-14 ביוני 2026 חתמה Outset Medical על תיקון להסכם רכישה עם HCA Management Services.לפי התיקון, HCA תרענן את צי מכשירי Tablo הקיים ותרכוש מערכות חדשות בשנים 2026–2028 בשווי חוזה כולל נטו של כ-40 מיליון דולר.ב-SEC
29.05.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kמארק נאש הודיע לחברה ב-26 במאי 2026 על החלטתו לעזוב את תפקידו כסמנכ"ל בכיר ל-R&D, תפעול ושירות, החל מ-5 ביוני 2026.החברה מסרה כי העזיבה נועדה להגשמת הזדמנויות מקצועיות אחרות ואינה נובעת ממחלוקת או אי-הסכמה עם החברה או הנהלתה.ב-SEC
27.01.2026אישור רגולטורי או מוצר8-Kחברת Outset Medical הודיעה ב-27 בינואר 2026 כי ה-FDA העניק לה אישור 510(k) לפלטפורמת Tablo מהדור הבא.החברה מסרה כי היא מצפה להתחיל לשלוח את הפלטפורמה ללקוחות ברבעון השני של 2026.ב-SEC

מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

סיכום

סיכום

Outset Medical, Inc. (OM) היא חברה המתמחה בפיתוח ושיווק של מכשירים רפואיים לטיפול בכליות. החברה משרתת חולים הזקוקים לדיאליזה (טיהור דם) וחוקרת פתרונות טכנולוגיים לשיפור איכות החיים של חולים אלה.

הנתונים מראים ש-OM הגדילה את ההכנסות ב-5.1% בשנת 2025 לעומת 2024, מ-113.7 מיליון דולר ל-119.5 מיליון דולר. הפסד הרבעון השני של 2026 עמד על 18.0 מיליון דולר, כאשר הכנסות הרבעון עלו ל-31.6 מיליון דולר.

למרות צמיחת הכנסות, החברה מדווחת על הפסד תפעולי של 55.8% מההכנסות בשנת 2025. הפסד נקי שיפר משמעותי מ-128.0 מיליון דולר בשנת 2024 ל-81.7 מיליון דולר בשנת 2025, אך החברה עדיין אינה רווחית.

אנליסטים (6 בסך הכל) מרכזים רצון קנייה בממוצע של 1.82 מתוך 5, כשיעד מחיר ממוצע של 7.82 דולר. מחיר הסגירה נכון ל-03/11/2026 עמד על 4.15 דולר, מה שמרמז על פער בין המחיר הנוכחי ליעד האנליסטים. אי-הרווחיות הממשכת תוך הסתמכות על צמיחה בהכנסות נותרת הגורם המרכזי לעקוב אחריו.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

באיזו בורסה נסחרת מניית Outset Medical, Inc.?

מניית Outset Medical, Inc. (OM) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

האם Outset Medical, Inc. מחלקת דיבידנד?

בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Outset Medical,?

6 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 11 דירוגים בנובמבר 2026.

מה מחיר היעד הממוצע של Outset Medical,?

8 דולר, 85% מעל מחיר הסגירה של 4.23 דולר. היעדים נעים בין 6.06 ל-10.50 דולר.

המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.