איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מול הסגירה הקודמת של 25.15 דולר, מניית SentinelOne Inc עומדת על 23.16 דולר — ירידה של 1.99 דולר, 7.91%. טווח המסחר היום נע בין 23.09 ל-25.10 דולר.
מניית סנטינל וואן SentinelOne נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $23.16. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 34 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
34 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 26 דולר, 18% מעל מחיר הסגירה.
34 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-34 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
43 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Safe & Green Holdings Corp. (S) פועלת בתחום הטכנולוגיה, ובפרט בתשתיות תוכנה (תוכנה שמשמשת כבסיס להפעלת מערכות ושירותים אחרים). במילים פשוטות, החברה מספקת כלים ומערכות תוכנה שארגונים ולקוחות אחרים משתמשים בהם כדי להפעיל את הפעילות שלהם. מדובר במוצר שהוא לב התשתית הטכנולוגית של הלקוח, ולא במוצר צריכה סופי.
מבחינת מודל-ההכנסה (הדרך שבה נכנס הכסף), חברות תוכנה-תשתית מרוויחות בדרך-כלל ממכירת שימוש בתוכנה שלהן ללקוחות, לרוב בצורה של הכנסה חוזרת — כלומר תשלום קבוע לאורך זמן ולא תשלום חד-פעמי. הנתונים מראים שההכנסות עלו: בין 2025 ל-2026 נרשמה עלייה של 21.9% (מ-821.5 מיליון דולר ל-1.00 מיליארד דולר). עם זאת, הנתונים מראים גם שהחברה אינה רווחית — הרווח הנקי היה שלילי ונע מ-288.4 מיליון דולר הפסד ל-450.7 מיליון דולר הפסד, שינוי של -56.3%.
לעניין סדר-הגודל: שווי-השוק (השווי הכולל של כל מניות החברה) עומד על כ-8 מיליארד דולר, וההכנסה השנתית חצתה את ה-1.00 מיליארד דולר. ברבעון השלישי של 2026 ההכנסות היו 292.0 מיליון דולר (עלייה של 20.6% מול הרבעון המקביל), והרווח הנקי היה -93.4 מיליון דולר (שינוי של -29.7%). מכיוון שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי לחברה זו. מחיר הסגירה האחרון היה 23.16 דולר, בשינוי יומי של -7.9%, נכון ל-02/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
מניית Safe & Green Holdings ירדה ב־7.9% ביום אחד לרמה של 23.16 דולר נכון ל־02/11/2026
נתון: מחיר סגירה: $23.16, שינוי יומי: -7.9%, נכון ל־02/11/2026
מה זה אומר עליך: ירידה חדה כזו בדרך-כלל נגרמת מאכזבה מתוצאות כספיות, הודעה שלילית של החברה, או מכירות גדולות של משקיעים מוסדיים. כאשר החברה מפסידה 451 מיליון דולר בשנה על הכנסות של מיליארד דולר, השוק רגיש במיוחד לכל סימן לכך שהמסלול לרווחיות מתארך.
Safe & Green מציגה שולי רווח גולמי (Gross Margin) של 74.1% ב־2026 (דומה ל־74.3% ב־2025), המעידים על יכולת תמחור חזקה או עלויות ייצור נמוכות בתחום התוכנה
נתון: שולי רווח גולמי 2024: 71.1% → 2025: 74.3% → 2026: 74.1%; רווח גולמי 2026: 742 מיליון דולר על הכנסות של 1 מיליארד דולר
מה זה אומר עליך: שולי רווח גולמי כאלה אופייניים לחברות תוכנה ותשתיות דיגיטליות, שם עלויות השכפול נמוכות. הבעיה של Safe & Green אינה ביכולת למכור במרווח גבוה, אלא בהוצאות התפעול והמו״פ הגבוהות (שמביאות לשולי רווח תפעולי של -32%). שינוי יחול כאשר החברה תצליח לייעל את עלויות השיווק, המנהלה והפיתוח מול היקף ההכנסות הגדל.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 27/08/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדוח האחרון של Safe & Green Holdings Corp. (S), חברת טכנולוגיה בתחום תוכנת-תשתיות (Software – Infrastructure), הראה עלייה בהכנסות של 21.9% — מ-821.5 מיליון דולר ל-1.00 מיליארד דולר.
עם זאת, הנתונים מראים הפסד נקי שהעמיק ב-56.3% — מהפסד של 288.4 מיליון דולר להפסד של 450.7 מיליון דולר, והרווח למניה (EPS – הרווח המחושב על כל מניה) עמד על מינוס 1.37 דולר. ברבעון השלישי של 2026 ההכנסות הגיעו ל-292.0 מיליון דולר (עלייה של 20.6%) לצד הפסד נקי של 93.4 מיליון דולר.
מחיר הסגירה האחרון היה 23.16 דולר, בשינוי יומי של מינוס 7.9%, נכון ל-02/11/2026. מכיוון שהרווח הנקי בארבעת הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל הרווח אינו רלוונטי.
נתוני הרבעון השלישי של 2026 של חברת Safe & Green Holdings Corp. (S), חברת תוכנת-תשתית (software infrastructure — תוכנה המריצה מערכות ליבה), מראים הכנסות של 292.0 מיליון דולר, עלייה של 20.6% לעומת הרבעון השלישי של 2025. הרווח הנקי היה שלילי, -93.4 מיליון דולר, לעומת -72.0 מיליון דולר באותו רבעון אשתקד — פער שלילי של 29.7%. מחיר הסגירה היה 23.16 דולר, שינוי יומי של -7.9%, נכון ל-02/11/2026.
הדוח האחרון של Safe & Green Holdings Corp. פורסם ב-27/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-9 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 4 מעל התחזית, 2 בתוך התחזית, 3 בקירוב לתחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $289 עד $291 מיליון | $292 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+0.7% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.06 עד $0.08 | $0.08הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+14.3% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $276 עד $278 מיליון | $277 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (0.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $271 מיליון | $271.2 מיליוןהדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (+0.1% מול התחזית) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 77.5% | 78.0%הדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (+0.5 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 5.0% | 6.0%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $256 מיליון | $258.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.1% מול התחזית) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 78.5% | 79.0%הדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (+0.5 נק׳ אחוז מול התחזית) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח תפעולי (Non‑GAAP) | 4.0% | 7.0%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.0 נק׳ אחוז מול התחזית) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | SentinelOne השלימה הנפקה פרטית של אג"ח להמרה בכירות 0.00% לפירעון ב-2031 בהיקף קרן של 1,250,000,000 דולר, כולל אופציה של 187,500,000 דולר.מחיר ההמרה ההתחלתי הוא כ-31.21 דולר למניה, פרמיה של כ-30.0% מעל מחיר המכירה האחרון של 24.01 דולר למניה ב-13 באוקטובר 2026. | ב-SEC |
| 25.03.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | סנטינל וואן מינתה את בארי פדג'ט, סמנכ"ל הצמיחה, לנשיא ומנהל תפעולי ראשי (COO) החל מ-24 במרץ 2026.שכרו הבסיסי השנתי נקבע ל-600 אלף דולר, עם יעד בונוס שנתי של 100% מהשכר ומענק מניות בהיקף יעד של 10 מיליון דולר. | ב-SEC |
| 05.03.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ביום 28 בפברואר 2026 מינתה מועצת המנהלים של SentinelOne את Sonalee Parekh לתפקיד סמנכ"לית כספים ראשית, החל מ-24 במרץ 2026.השכר הבסיסי השנתי שלה הוא 600,000 דולר, יעד הבונוס 70% מהשכר, מענק חתימה 300,000 דולר ושווי יעד למענקי מניות 18.0 מיליון דולר. | ב-SEC |
| 21.01.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K/A | SentinelOne דיווחה ב-8-K/A על מועד תחילה של 16 בינואר 2026 למינויו של בארי פאדג'ט, סמנכ״ל הצמיחה, כסמנכ״ל כספים זמני ואחראי כספים ראשי.החברה ציינה כי ברברה לארסון הודיעה על התפטרותה מתפקיד סמנכ״לית הכספים, עם עזיבה צפויה באמצע ינואר 2026. | ב-SEC |
| 14.01.2026 | הסכם מהותי8-K | SentinelOne חתמה ב-8 בינואר 2026 על הסכם עם רשות המסים הישראלית בנושא תמחור העברות עם Sentinel Labs Israel לשנים 2021-2025.החברה צופה הוצאת מס של 14.0 מיליון דולר בשנת הכספים המסתיימת ב-31.1.2026 ועוד 30.0 מיליון דולר בגין Prompt, עם תשלומים עד 2030. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Safe & Green Holdings Corp. (S) היא חברת טכנולוגיה בתחום תשתיות תוכנה. המניה נסגרה ב-23.16 דולר נכון ל-02/11/2026, בירידה של 7.9% מהיום הקודם. קונצנזוס האנליסטים עומד על "קנייה" (2.19 מתוך 5, על בסיס 34 אנליסטים), עם מחיר יעד ממוצע של 25.58 דולר — פער של 10.4% מול המחיר הנוכחי.
בשנת הכספים 2026 דיווחת החברה על הכנסות של 1.00 מיליארד דולר, עלייה של 21.9% לעומת 821.5 מיליון דולר ב-2025. עם זאת, ההפסד הנקי גדל ב-56.3% ל-450.7 מיליון דולר, לעומת הפסד של 288.4 מיליון דולר בשנה הקודמת. ברבעון השלישי של 2026 הכנסות הסתכמו ב-292.0 מיליון דולר (+20.6%), עם הפסד נקי של 93.4 מיליון דולר (ירידה של 29.7%).
הנתונים מצביעים על צמיחה בהכנסות לצד הרחבת ההפסדים התפעוליים. ריבוי האנליסטים מעריך את המניה ברמת "קנייה", כאשר הפער בין מחיר השוק ליעד האנליסטים עומד כיום על כ-10%.
מניית סנטינל וואן SentinelOne (S) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
34 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 43 דירוגים בנובמבר 2026.
26 דולר, 18% מעל מחיר הסגירה של 21.77 דולר. היעדים נעים בין 17.68 ל-32.55 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.