סקירת מניה · NASDAQSYNA

מניית Synaptics Incorporated (SYNA)

עודכן נובמבר 2026 · המידע לצרכי לימוד בלבד, לא ייעוץ השקעות · הסקירה נכתבה בעזרת בינה מלאכותית

מחיר נוכחי$116.70מחיר סגירה 06/11/2026
שינוי יומי+0.26%לעומת יום המסחר הקודם
יעד ממוצע$13818% מעל מחיר הסגירהאנליסטים12נתנו מחיר יעד
מה קרה היום · 3 בנובמבר 2026

טווח המסחר של Synaptics Incorporated נע היום בין 117.31 ל-118.55 דולר. המניה נסחרת ב-117.41 דולר, ירידה של 0.45 דולר, 0.38% מהסגירה הקודמת של 117.86 דולר.

מניית Synaptics Incorporated נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $117.41. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 12 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.

דעת האנליסטים

מה האנליסטים אומרים

12 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 138 דולר, 18% מעל מחיר הסגירה.

12 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub

טווח היעדים

מ-12 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום

יעד נמוך$111.10-5% פער מהמחיר
יעד ממוצע$138.06+18% פער מהמחיר
יעד גבוה$178.50+53% פער מהמחיר

התפלגות הדירוגים

19 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026

  • קנייה חזקה2
  • קנייה6
  • החזקה11
  • מכירה0
  • מכירה חזקה0

איך קוראים את זה

מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.

דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.

במבט אחד

אותות מהירים

הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").

נקודות אור

  • ✓ מרווח גולמי 225%

דגלים אדומים

    i

    מה החברה עושה ואיך היא מרוויחה

    חברת Synaptics Incorporated מפתחת ומוכרת רכיבי שבבים (מעגלים אלקטרוניים זעירים) למגוון מכשירים חכמים. המוצרים שלה כוללים פתרונות למסכי מגע, חיישני טביעת אצבע, שבבים לחיבור אלחוטי (כמו Wi-Fi ו-Bluetooth) ורכיבים למכשירי אינטרנט-של-הדברים (מכשירים ביתיים ותעשייתיים המחוברים לרשת). במילים פשוטות, החברה מספקת את ה"מוח" הקטן שמאפשר למכשירים לזהות מגע, קול וחיבור לרשת.

    החברה מרוויחה בעיקר ממכירת השבבים ליצרניות של מכשירים אלקטרוניים — טלפונים, מחשבים, רכבים ומכשירי בית חכם. זהו מודל של מכירת רכיבים ליצרנים: ההכנסה נובעת מכמות השבבים שנמכרת, ולכן היא תלויה בביקוש המתמשך של הלקוחות להזמנות חדשות. ההכנסה אינה מנוי קבוע אלא תלויה במחזורי הזמנות, כך שהיקף המכירות יכול להשתנות לפי הביקוש בשוק המכשירים.

    הנתונים מראים הכנסות שנתיות של 1.20 מיליארד דולר, עלייה של 11.4% לעומת 1.07 מיליארד דולר בשנה הקודמת. הרווח הנקי השנתי היה שלילי: ירידה של 926.8% (מ-מינוס 47.8 מיליון דולר ל-מינוס 490.8 מיליון דולר). ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו 308.0 מיליון דולר (עלייה של 8.9%) והרווח הנקי היה מינוס 447.4 מיליון דולר. שווי-השוק עומד על כ-5 מיליארד דולר, ומחיר הסגירה האחרון היה 117.41 דולר נכון ל-03/11/2026. מכיוון שהרווח הנקי בארבעת הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי.

    ניתוח AI בעברית

    תובנות

    מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.

    לשים לב-491M$הפסד נקי 2026

    הפסד נקי של כמעט חצי מיליארד דולר

    Synaptics Incorporated סיימה את 2026 עם הפסד נקי של 491 מיליון דולר, לעומת הפסד של 48 מיליון ב-2025 — החמרה של 927%. שולי הרווח הנקי ירדו ל-41% שלילי. ברבעון 2 של 2026 לבדו החברה רשמה הפסד של 447 מיליון דולר.

    נתון: רווח נקי 2026: -491 מיליון דולר (לעומת -48 מיליון ב-2025); Net Margin: -41.0%; רבעון 2/2026: הפסד נקי של 447 מיליון דולר

    ←

    מה זה אומר עליך: הפסד בהיקף כזה בחברת שבבים נובע לרוב מירידת ביקוש למוצרי החברה, עלויות פיתוח גבוהות שלא התממשו למכירות, או ירידת מחירים בשוק. שיפור יחייב צמצום הוצאות מבניות או חזרה לצמיחת הכנסות משמעותית.

    חיובי+11.4%צמיחת הכנסות

    צמיחה של 11% בהכנסות למרות ההפסדים

    הכנסות Synaptics עלו ב-11.4% מ-1.07 מיליארד דולר ב-2025 ל-1.20 מיליארד ב-2026. גם ברבעון 2 של 2026 נרשמה עלייה של 8.9% בהכנסות ל-308 מיליון דולר. הרווח הגולמי עלה מ-480 מיליון ל-535 מיליון.

    נתון: הכנסות 2026: 1.20 מיליארד דולר (+11.4% מ-2025); רבעון 2/2026: הכנסות 308 מיליון (+8.9%); רווח גולמי 2026: 535 מיליון דולר

    ←

    מה זה אומר עליך: צמיחה בהכנסות בחברת שבבים מעידה על ביקוש גובר למוצרי החברה או חדירה לשווקים חדשים. אולם כאשר ההפסד הנקי מתעמק חרף הצמיחה, הבעיה נעוצה בהוצאות תפעוליות גבוהות או בעלויות חד-פעמיות שלא מאוזנות על-ידי המכירות.

    ניטרלי-5.6%שולי תפעול 2026

    שיפור הדרגתי בשולי התפעול

    למרות ההפסד הנקי העמוק, שולי הרווח התפעולי של Synaptics הצטמצמו מ-10.6% שלילי ב-2024 ל-5.6% שלילי ב-2026. ההפסד התפעולי ירד מ-102 מיליון ל-67 מיליון, מה שמעיד על צמצום הוצאות תפעוליות יחסית להכנסות.

    נתון: Operating Margin: -10.6% (2024) → -8.8% (2025) → -5.6% (2026); רווח תפעולי: -102M$ (2024) → -67M$ (2026)

    ←

    מה זה אומר עליך: שיפור בשולי התפעול בחברת שבבים נובע בדרך-כלל מניהול יעיל יותר של הוצאות מו״פ ומכירות. אם המגמה תימשך והחברה תצליח לצמצם עוד יותר את עלויות הפיתוח והשיווק יחסית להכנסות, היא תוכל לחזור לרווחיות.

    שני הצדדים · הגרסה המנומקת

    השור מול הדוב

    שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)

    ↑ מה תומך במניה
    • צמיחה בהכנסות הכנסות החברה עלו ב-11.4% בין 2025 ל-2026 (מ-$1.07 מיליארד ל-$1.20 מיליארד).
    • צמיחה ברבעון האחרון ברבעון 2 · 2026 ההכנסות הסתכמו ב-$308.0 מיליון, עלייה של 8.9% מול רבעון 2 · 2025.
    • שיפור ברווח התפעולי ההפסד התפעולי הצטמצם ב-28.7% (מ-$94.1 מיליון ל-$67.1 מיליון).
    • פער מול היעד יעד האנליסטים עומד על $138.06, פער של 17.6% מול מחיר הסגירה $117.41 (נכון ל-03/11/2026); 8 מתוך 19 אנליסטים מדרגים קנייה או קנייה חזקה.
    ↓ הטיעון נגד
    • הפסד נקי גדל הרווח הנקי ירד ב-926.8% בין 2025 ל-2026 (מ-$47.8 מיליון הפסד ל-$490.8 מיליון הפסד).
    • הפסד למניה התרחב הרווח למניה (EPS – רווח המיוחס לכל מניה) היה -$12.62 לעומת -$1.22 בשנה הקודמת, שינוי של -934.4%.
    • הפסד חד ברבעון האחרון ברבעון 2 · 2026 הרווח הנקי היה -$447.4 מיליון, שינוי של -9419.1% מול רבעון 2 · 2025.
    • מכפיל רווח לא רלוונטי הרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, ולכן מכפיל רווח (יחס בין מחיר המניה לרווח) אינו רלוונטי להערכת החברה.
    הנתונים המלאים

    הדאטה שמאחורי הפרשנות

    כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.

    גרף מחיר — TradingView

    המספרים

    נתונים פיננסיים

    דוח רווח והפסד (3 שנים) הנתונים במיליוני $

    מדדFY2024FY2025FY2026רבעון 2 · 2026שינוי לעומת רבעון 2 · 2025
    הכנסות$959$1,074$1,197$308+8.9%
    רווח נקי$126-$48-$491-$447-9,419.1%
    רווח גולמי$440$480$535$146+20.0%
    רווח תפעולי-$75-$63-$57-$9+62.3%
    שיעור רווח גולמי45.8%44.7%44.7%47.3%+4.4 נק'
    שיעור רווח תפעולי-7.8%-5.9%-4.8%-2.8%+5.3 נק'
    שיעור רווח נקי13.1%-4.4%-41.0%-145.3%-143.6 נק'

    שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.

    הדוח האחרון: 06/08/2026

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    הדוח שכבר פורסם

    מה הראה הדוח האחרון

    הנתונים מראים כי Synaptics Incorporated (חברת שבבים ומוליכים למחצה, המפתחת רכיבים לממשקי מגע וחיישנים) הציגה בדוח השנתי האחרון עלייה בהכנסות של 11.4% — מ-1.07 מיליארד דולר ל-1.20 מיליארד דולר.

    לעומת זאת, הרווח הנקי (הרווח שנשאר אחרי כל ההוצאות) ירד בחדות — מהפסד של 47.8 מיליון דולר להפסד של 490.8 מיליון דולר, ירידה של 926.8%. גם ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עלו ב-8.9% ל-308.0 מיליון דולר, בעוד הרווח הנקי הראה הפסד של 447.4 מיליון דולר.

    מחיר הסגירה של המניה עמד על 117.41 דולר, נכון ל-03/11/2026. מכפיל הרווח אינו רלוונטי כאן משום שהרווח הנקי בארבעת הרבעונים האחרונים אינו חיובי.

    החברה Synaptics Incorporated (SYNA) פועלת בתחום המוליכים למחצה (רכיבי שבבים אלקטרוניים). בהשוואה בין רבעון 2 · 2026 לרבעון 2 · 2025, הנתונים מראים הכנסות של $308.0 מיליון, עלייה של 8.9%, לצד רווח נקי שלילי של -$447.4 מיליון, שינוי של -9419.1% מול הרבעון המקביל אשתקד. מחיר הסגירה עמד על $117.41 נכון ל-03/11/2026.

    הדוח האחרון של Synaptics Incorporated פורסם ב-06/08/2026.

    סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.

    ניתוח טכני

    ניתוח טכני מאת TradingView
    ביחס לשקל

    מה היה קורה ל-1,000 ₪

    1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.

    תקופהשווי היוםשינוי
    לפני שנה1,686 ₪+68.6%
    לפני 3 שנים1,042 ₪+4.2%

    לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.

    סקטור: טכנולוגיה

    נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026

    תחזית החברה · דוחות רבעוניים

    מה אמרו מראש ומה יצא בפועל

    בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.

    בקצרה

    ב-12 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 12 בתוך התחזית.

    הרבעוןמדדמה אמרו מראשמה יצא בפועלהתוצאה
    27.06.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$295 עד $315 מיליון$308 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+1.0% מול אמצע הטווח)
    27.06.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$1.05 עד $1.35$1.23הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+2.5% מול אמצע הטווח)
    27.06.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (Non‑GAAP)52.5% עד 54.5%54.5%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
    28.03.2026הדוח עם התחזיתהכנסות$280 עד $300 מיליון$294.2 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+1.4% מול אמצע הטווח)
    28.03.2026הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.85 עד $1.15$1.09הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+9.0% מול אמצע הטווח)
    28.03.2026הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (Non‑GAAP)52.5% עד 54.5%53.6%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+0.1 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
    27.12.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$290 עד $310 מיליון$302.5 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+0.8% מול אמצע הטווח)
    27.12.2025הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$1.00 עד $1.30$1.21הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+5.2% מול אמצע הטווח)
    27.12.2025הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (Non‑GAAP)52.5% עד 54.5%53.6%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+0.1 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)
    27.09.2025הדוח עם התחזיתהכנסות$280 עד $300 מיליון$292.5 מיליוןהדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+0.9% מול אמצע הטווח)
    27.09.2025הדוח עם התחזיתרווח למניה (Non‑GAAP)$0.90 עד $1.20$1.09הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (+3.8% מול אמצע הטווח)
    27.09.2025הדוח עם התחזיתשיעור רווח גולמי (Non‑GAAP)52.5% עד 54.5%53.2%הדוח עם התוצאהבתוך התחזית (−0.3 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח)

    מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.

    דיווחים ל-SEC

    מה החברה דיווחה לאחרונה

    הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.

    תאריךסוג הדיווחמה דווחהמסמך המקורי
    15.10.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kאסתר סונג התפטרה מתפקיד סגנית נשיא, בקרית חברה ואחראית חשבונאות ראשית בסינפטיקס החל מ-28 באוקטובר 2026.החברה מינתה את קרמיט נולן, סגן נשיא לכספים, לכהן כאחראי חשבונאות ראשי החל מאותו מועד, ללא תוספת תגמול.ב-SEC
    01.10.2026רכישה או מיזוג8-Kב-1 באוקטובר 2026 חתמה Synaptics על הסכם מיזוג מתוקן עם ON Semiconductor ו-Sonic Acquisition Corp.כל מניית Synaptics תומר לזכות ל-123 דולר במזומן, ו-Sonic Acquisition Corp תתמזג לתוך Synaptics כחברה בת בעקיפין של ON Semiconductor.ב-SEC
    21.08.2026מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-Kקן ריזבי התפטר מתפקיד המנהל הכספי של Synaptics ב-20 באוגוסט 2026, ויישאר בתפקיד ייעוץ עד 30 בספטמבר 2026.החברה לא תחפש מחליף בשל המיזוג הצפוי עם ON Semiconductor, והמנכ"ל Rahul Patel ישמש כמנהל הכספי הראשי עד סגירת המיזוג.ב-SEC
    25.06.2026רכישה או מיזוג8-Kב-25 ביוני 2026 דיווחה Synaptics כי התקשרה בהסכם מיזוג עם ON Semiconductor Corporation (onsemi) ועם Sonic Acquisition Corp.לפי ההסכם, כל מניה של Synaptics תומר ל-1.350 מניות רגילות של ON Semiconductor, בכפוף לתנאי הסגירה.ב-SEC

    מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.

    סיכום

    סיכום

    חברת Synaptics Incorporated (SYNA) מפתחת ומשווקת פתרונות מבוססי-חיישנים עבור מכשירים ניידים, מחשבים וציוד תעשייתי. נכון ל-03/11/2026 המניה נסחרת במחיר של $117.41. הכנסות החברה ב-2026 עמדו על $1.20 מיליארד, עלייה של 11.4% לעומת $1.07 מיליארד ב-2025.

    למרות הצמיחה בהכנסות, החברה סיימה את 2026 עם הפסד נקי של $491 מיליון, לעומת הפסד של $48 מיליון ב-2025 — החמרה של 927%. ברבעון 2 של 2026 בלבד נרשם הפסד של $447 מיליון, על רקע הכנסות של $308 מיליון (עלייה של 8.9% לעומת הרבעון המקביל אשתקד).

    קונצנזוס של 12 אנליסטים ממליץ על קנייה (2.47/5), עם מחיר יעד ממוצע של $138.06 — פער של 17.6% מול המחיר הנוכחי. הנתונים מציגים חברה עם צמיחה בהכנסות אך הפסדים תפעוליים משמעותיים.

    שאלות נפוצות

    שאלות נפוצות

    באיזו בורסה נסחרת מניית Synaptics Incorporated?

    מניית Synaptics Incorporated (SYNA) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.

    האם Synaptics Incorporated מחלקת דיבידנד?

    בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.

    איך קוראים את הנתונים בעמוד הזה?

    מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.

    כמה אנליסטים עוקבים אחרי מניית Synaptics Incorporated?

    12 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 19 דירוגים בנובמבר 2026.

    מה מחיר היעד הממוצע של Synaptics Incorporated?

    138 דולר, 18% מעל מחיר הסגירה של 116.70 דולר. היעדים נעים בין 111.10 ל-178.50 דולר.

    המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.

    הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.