איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
טווח המסחר של XPO, Inc. נע היום בין 189.62 ל-197.67 דולר. המניה נסחרת ב-191.72 דולר, עלייה של 2.15 דולר, 1.13% מהסגירה הקודמת של 189.57 דולר.
מניית XPO, Inc. נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $191.15. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 25 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
25 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 228 דולר, 29% מעל מחיר הסגירה.
25 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-25 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
30 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת XPO, Inc. (XPO) היא חברת תחבורה ולוגיסטיקה אמריקאית המתמחה בהובלה יבשתית במשאיות. הפעילות המרכזית שלה היא מה שמכונה "משלוחים פחות ממשאית מלאה" (LTL – איסוף מטענים קטנים מכמה לקוחות שונים ושילובם יחד על אותה משאית). בפועל, החברה מסיעה סחורות של עסקים ממקום למקום ברחבי צפון אמריקה ואירופה באמצעות צי משאיות ורשת מסופים.
החברה מרוויחה מתשלום שגובים הלקוחות העסקיים עבור כל משלוח שהיא מובילה. זהו מודל-הכנסה המבוסס על נפח המשלוחים והמחיר לכל משלוח, והוא נוטה להיות חוזר כל עוד הלקוחות ממשיכים לשלוח סחורה. הכנסות החברה עלו ב-1.1% בין 2024 ל-2025 ($8.07 מיליארד → $8.16 מיליארד), בעוד הרווח הנקי ירד ב-18.3% באותה תקופה ($387.0 מיליון → $316.0 מיליון). ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות היו $2.35 מיליארד (+13.2%) והרווח הנקי $162.0 מיליון (+52.8%).
לצורך הקשר של סדר-גודל: שווי-השוק של החברה עומד על כ-$22 מיליארד, וההכנסה השנתית היא כ-$8.16 מיליארד. מחיר הסגירה האחרון היה $191.15, בשינוי יומי של -0.3%, נכון ל-03/11/2026. מכפיל הרווח (P/E – היחס בין שווי החברה לרווח השנתי שלה) עומד על 55.4, המחושב לפי שווי-שוק של $22.38 מיליארד חלקי רווח נקי של $404.0 מיליון בארבעת הרבעונים האחרונים. הנתונים מוצגים לצורכי מידע בלבד.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
XPO, Inc. נסחרת במכפיל רווח של 55.4 (מחיר 191.15$ מול רווח של 4 הרבעונים האחרונים 404 מיליון דולר על שווי שוק 22 מיליארד דולר). זאת למרות ירידה של 18.3% ברווח הנקי בין 2024 ל-2025 (מ-387 מיליון דולר ל-316 מיליון דולר). בענף ההובלה ומשאיות (Trucking) מכפילים גבוהים כאלה נדירים ולרוב שמורים לחברות עם צמיחה חדה או פוטנציאל שינוי מבני.
נתון: מכפיל P/E 55.4; רווח נקי ירד 18.3% (387M$ → 316M$); שווי שוק 22 מיליארד דולר.
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה באינדוסטריית המשאיות נובע בדרך-כלל מציפיות השוק לשיפור משמעותי ברווחיות או מעבר למודל תפעולי יעיל יותר. הפער בין המכפיל הגבוה לבין הירידה בפועל ברווח משקף תמחור של תרחיש עתידי שטרם התממש. שינוי במכפיל יגיע רק אם הרווחיות תחזור לעלות או אם הציפיות יתאמו למציאות הנוכחית.
ברבעון 2 של 2026 (לעומת רבעון 2 של 2025) XPO דיווחה על רווח נקי של 162 מיליון דולר — עלייה של 52.8%. במקביל ההכנסות עלו ב-13.2% ל-2.35 מיליארד דולר. זו התאוששות ניכרת לאחר ירידה שנתית ברווחיות (2024→2025), ומראה שיפור בביצועים התפעוליים בתקופה האחרונה.
נתון: רבעון 2/2026: רווח נקי 162M$ (+52.8%); הכנסות 2.35 מיליארד דולר (+13.2%).
מה זה אומר עליך: עלייה של מעל 50% ברווח הנקי תוך רבעון בענף ההובלה נובעת לרוב מהתייעלות תפעולית (ירידה בעלויות יחסיות למשלוח), עלייה בביקושים או שיפור במחירים לנהג. המגמה תימשך רק אם החברה תצליח לשמור על מרווחים אלו גם כשנפחי ההובלה משתנים או כשעלויות הדלק עולות.
ההכנסות השנתיות של XPO עלו ב-1.1% בלבד בין 2024 ל-2025 (מ-8.07 מיליארד דולר ל-8.16 מיליארד דולר), בעוד הרווח הנקי ירד ב-18.3% (מ-387 מיליון דולר ל-316 מיליון דולר). גם מרווח הרווח הנקי ירד מ-4.8% ב-2024 ל-3.9% ב-2025. מגמה זו מעידה על לחצי רווחיות בענף ההובלה, למרות נפחי הפעילות היציבים.
נתון: הכנסות עלו 1.1% (8.07B$ → 8.16B$); רווח נקי ירד 18.3% (387M$ → 316M$); מרווח נקי ירד מ-4.8% ל-3.9%.
מה זה אומר עליך: בענף המשאיות, עלייה קטנה בהכנסות עם ירידה חדה ברווח מצביעה בדרך-כלל על לחץ תמחירי (מחירי שירותי ההובלה לא עולים) או עלייה בעלויות תפעוליות (דלק, שכר נהגים, תחזוקת צי). שינוי במגמה יבוא מהתייעלות תפעולית או שיפור בתנאי השוק — תחרות פחותה, ביקוש חזק יותר או עלייה במחירי שירות.
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 29/10/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
החברה XPO, Inc. פועלת בתחום התחבורה והמשאיות (הובלת מטענים בדרכים). הנתונים מראים כי בדוח השנתי האחרון ההכנסות עלו ב-1.1% (מ-$8.07 מיליארד ל-$8.16 מיליארד), אך הרווח הנקי ירד ב-18.3% (מ-$387.0 מיליון ל-$316.0 מיליון) — כלומר החברה הכניסה מעט יותר כסף אך הרוויחה בפועל פחות.
ברבעון האחרון (רבעון 2, 2026, מול אותו רבעון בשנה שעברה) הנתונים מראים תמונה שונה: ההכנסות עלו ב-13.2% ל-$2.35 מיליארד, והרווח הנקי קפץ ב-52.8% ל-$162.0 מיליון.
מחיר הסגירה של המניה היה $191.15 (שינוי יומי של -0.3%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 55.4.
הנתונים של חברת XPO, Inc. (חברת הובלה והיסעים ביבשה, בעיקר שירותי משאיות) מראים ברבעון 2 · 2026, לעומת אותו רבעון לפני שנה, הכנסות של 2.35 מיליארד דולר (עלייה של 13.2%) ורווח נקי של 162.0 מיליון דולר (עלייה של 52.8%). מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 55.4, ומחיר הסגירה 191.15 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של XPO, Inc. פורסם ב-29/10/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: תעשייה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 27.07.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | דירקטוריון XPO, Inc. מינה את מייקל נילנד לחבר דירקטוריון ב-24 ביולי 2026, בתוקף מ-27 ביולי 2026.נילנד, יו"ר לא-מנהלי של United Rentals, יכהן עד האסיפה השנתית של 2027 ויקבל מענק RSU יחסי של 388 יחידות שמבשילות ב-4 בינואר 2027. | ב-SEC |
| 01.06.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-29 במאי 2026 חתמה XPO על הלוואת Term Loan A של 500 מיליון דולר ועל תיקון הסכם שבמסגרתו גייסה 385 מיליון דולר ב-Term Loan B-4.התמורה תשמש למיחזור מלא של Term Loan B הקיים; פירעון Term Loan B-4 ב-1 בפברואר 2031 ופירעון Term Loan A ב-29 במאי 2029. | ב-SEC |
| 26.05.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | ב-20 במאי 2026 הודיעה וונדי קאסיטי ל-XPO, Inc. על כוונתה להתפטר מתפקיד המנהלת המשפטית הראשית ומזכירת החברה.ההתפטרות אמורה להיכנס לתוקף ב-18 ביוני 2026 או בסמוך לכך, והחברה ציינה כי הסיבה אישית. | ב-SEC |
| 15.12.2025 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | XPO הודיעה ב-15 בדצמבר 2025 כי בראדלי ס. ג'ייקובס יסיים את כהונתו בדירקטוריון ב-31 בדצמבר 2025.הוא יעבור לתפקיד יועץ מיוחד עד 30 ביוני 2026, ומריו חריק מונה ליו"ר הדירקטוריון החל מ-1 בינואר 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
XPO, Inc. (טיקר XPO) היא חברה אמריקאית בתחום ההובלה והמשאיות (Trucking), המספקת שירותי הובלה יבשתית ולוגיסטיקה. החברה מפעילה צי משאיות ומרכזי הפצה ברחבי צפון אמריקה ואירופה. נכון ל-03/11/2026 המניה נסחרת ב-191.15 דולר, ושווי השוק עומד על 22 מיליארד דולר.
ברבעון השני של 2026 (מול רבעון 2 ·2025) דיווחה XPO על הכנסות של 2.35 מיליארד דולר — עלייה של 13.2%, ורווח נקי של 162 מיליון דולר — עלייה של 52.8%. בשנת 2025 לעומת 2024 ההכנסות עלו ב-1.1% ל-8.16 מיליארד דולר, אך הרווח הנקי ירד ב-18.3% ל-316 מיליון דולר.
מכפיל הרווח (P/E) של XPO עומד על 55.4 — המניה נסחרת במכפיל גבוה ביחס לענף ההובלה, בו ערכים כאלו נדירים. 25 אנליסטים קובעים הסכמה של קנייה (דירוג ממוצע 1.93 מתוך 5), ומחיר היעד הממוצע הוא 228.42 דולר — פער של 19.5% מול הרמה הנוכחית.
המכפיל הגבוה משקף ציפיות לצמיחה עתידית, אך הירידה ברווח הנקי בשנת 2025 והרבעונים המעורבים מעלים שאלות על קיימות המכפיל בטווח הבינוני.
מניית XPO, Inc. (XPO) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
25 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 30 דירוגים בנובמבר 2026.
228 דולר, 29% מעל מחיר הסגירה של 176.95 דולר. היעדים נעים בין 116.15 ל-288.75 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.