איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מניית Antero Resources Corporation נסחרת ב-40.64 דולר. מול הסגירה הקודמת של 42.08 דולר זו ירידה של 1.44 דולר, 3.42%. טווח המסחר היום נע בין 40.52 ל-41.93 דולר.
מניית Antero Resources Corporation נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $39.93, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 1.39%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 25 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
25 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 52 דולר, 42% מעל מחיר הסגירה.
25 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-25 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
30 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
Antero Resources Corporation (AR) היא חברת אנרגיה אמריקאית בתחום חיפוש והפקה של נפט וגז (מה שמכונה E&P — חיפוש והפקה). בפועל החברה שואבת גז טבעי ונוזלי-גז מתוך האדמה, בעיקר באזור אגן אפלצ'יה בארצות הברית, ומוכרת אותם ללקוחות ולשווקים. אפשר לחשוב עליה כמי שמוציאה חומר-גלם אנרגטי מהקרקע ומספקת אותו הלאה.
החברה מרוויחה ממכירת הגז הטבעי ונוזלי-הגז שהיא מפיקה. ההכנסה תלויה בשני דברים עיקריים: כמות החומר שהחברה מצליחה להפיק, ומחירי הגז בשוק — מחירים שמשתנים לאורך זמן. זו הכנסה מתמשכת כל עוד הבארות ממשיכות להפיק, אך גובהה משתנה בהתאם למחירי השוק. הנתונים מראים כי ההכנסות עלו בין 2024 ל-2025 בשיעור של 19.6% (מ-$4.30 מיליארד ל-$5.14 מיליארד). ברבעון האחרון שדווח, רבעון 2 · 2026 (מול רבעון 2 · 2025), ההכנסות היו $1.34 מיליארד (עלייה של 11.1%) והרווח הנקי היה $286.4 מיליון (עלייה של 71.9%).
לצורך הקשר של סדר-גודל: שווי השוק של החברה עומד על כ-$12.28 מיליארד. מכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 10.9, המחושב לפי רווח נקי של ארבעת הרבעונים האחרונים בסך $1.12 מיליארד. מחיר הסגירה האחרון היה $39.93, בשינוי יומי של -1.7%, נכון ל-03/11/2026. הנתונים מוצגים לצורכי מידע בלבד ואינם מהווים המלצה.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
ברבעון השני של 2026 (מול רבעון 2 של 2025) Antero רשמה רווח נקי של $286.4 מיליון – עלייה של 71.9% לעומת השנה שעברה, על הכנסות שגדלו ב-11.1% ל-$1.34 מיליארד. השיפור בריווחיות חד יותר מהגידול בהכנסות.
נתון: ר׳2 2026: רווח נקי $286.4M (+71.9%), הכנסות $1.34B (+11.1%).
מה זה אומר עליך: קפיצה כזאת ברווחיות בחברת הפקת נפט וגז נובעת בדרך-כלל משיפור בתמהיל הייצור (יותר נוזלים בעלי מרווח גבוה), ירידה בעלויות הפקה ליחידה, או עלייה במחירי הסחורות. רבעון בודד אינו מגמה – שינוי במחירי הגז או בהיקפי הפקה ישפיע ישירות על הרבעונים הבאים.
שולי התפעול (Operating Margin) של Antero זינקו מ-0.0% בשנת 2024 ל-17.2% בשנת 2025, עם עלייה בהכנסות של 19.6%. רווח תפעולי צמח מ-$460 אלף ל-$884 מיליון – שיפור דרמטי ביעילות התפעולית.
נתון: Operating Margin: 0.0% (2024) → 17.2% (2025); הכנסות +19.6%; רווח תפעולי $0.46M → $884M.
מה זה אומר עליך: שיפור כזה בחברת הפקת אנרגיה נובע בדרך-כלל מהורדת עלויות קידוח והפקה, שדרוג תשתיות הובלה, או מעבר לאזורי הפקה רווחיים יותר. שולי 17% תלויים בהמשך יעילות ובמחירי גז – ירידה חדה בשוק הסחורות עלולה להחזיר את השוליים לרמות 2024.
Antero נסחרת במכפיל רווח (P/E) של 10.9 – שווי שוק של $12.28 מיליארד מול רווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים $1.12 מיליארד. מכפיל זה נמוך משמעותית ממדד ה-S&P 500 (כ-20) ומרבות חברות הצמיחה.
נתון: P/E=10.9; שווי שוק $12.28B; רווח נקי 4 רבעונים $1.12B; Operating Margin 17.2%.
מה זה אומר עליך: מכפיל נמוך בחברת אנרגיה משקף בדרך-כלל תנודתיות במחירי גז וסיכון ייצור מחזורי – המשקיעים מתמחרים הכנסות עתידיות כרעועות. Antero נהנית מרווחים גבוהים אך תלויה במחירי שוק; עלייה מתמשכת בביקוש לגז טבעי או תקופה ארוכה של מחירים יציבים עשויה להעלות את המכפיל.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 29/07/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026
הדוח השנתי של Antero Resources Corporation (חברת חיפוש והפקה של נפט וגז) הראה עלייה בהכנסות של 19.6% — מ-4.30 מיליארד דולר ל-5.14 מיליארד דולר. הרווח למניה עלה ל-2.03 דולר לעומת 0.18 דולר בשנה הקודמת, והרווח התפעולי הגיע ל-884 מיליון דולר לעומת סכום זניח של 460 אלף דולר בשנה שקדמה.
ברבעון האחרון שדווח (רבעון 2 · 2026, מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות הסתכמו ב-1.34 מיליארד דולר (עלייה של 11.1%), והרווח הנקי עמד על 286.4 מיליון דולר (עלייה של 71.9%). נכון ל-03/11/2026 מחיר הסגירה היה 39.93 דולר (שינוי יומי של 1.7%-), ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עמד על 10.9.
הנתונים של חברת Antero Resources Corporation (AR), העוסקת בחיפוש והפקה של נפט וגז טבעי, מראים ברבעון 2 · 2026 לעומת רבעון 2 · 2025 הכנסות של 1.34 מיליארד דולר (עלייה של 11.1%) ורווח נקי של 286.4 מיליון דולר (עלייה של 71.9%). מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח השנתי) עומד על 10.9, ומחיר הסגירה היה 39.93 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Antero Resources Corporation פורסם ב-29/07/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 05/11/2026
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 17.06.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | אנטרו ריסורסס הקימה ב-16 ביוני 2026 תוכנית commercial paper להנפקת שטרי חוב קצרי-מועד לא מובטחים.היקף הקרן או הערך הנקוב של השטרות בתוכנית לא יעלה על 1.65 מיליארד דולר, ונכון למועד הדיווח לא הונפקו שטרות. | ב-SEC |
| 03.02.2026 | רכישה או מיזוג8-K | אנטרו ריסורסז השלימה ב-3 בפברואר 2026 רכישת HG Energy II Production Holdings תמורת כ-2.8 מיליארד דולר במזומן.החברה לוותה 1.5 מיליארד דולר בהלוואה בודדת במסגרת Term Loan A למימון חלקי של הרכישה, וההלוואה אמורה להיפרע ב-3 בפברואר 2029. | ב-SEC |
| 28.01.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | אנטרו ריסורסז השלימה ב-28 בינואר 2026 הנפקה של אגרות חוב בכירות ב-750 מיליון דולר בריבית 5.400% לפירעון ב-2036.החברה מתכננת להשתמש בתמורה למימון רכישת HG Energy II Production Holdings וההוצאות הנלוות, בכפוף לתנאי סגירה. | ב-SEC |
| 14.01.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | אנטרו ריסורסס חתמה ב-13 בינואר 2026 על הסכם חיתום למכירת איגרות חוב בכירות ב-750 מיליון דולר בריבית 5.400% ומועד פירעון 2036.החברה מעריכה תמורה נטו של כ-743 מיליון דולר, ותשתמש בה למימון רכישת HG Energy II Production Holdings, שצפויה להיסגר במחצית הראשונה של 2026. | ב-SEC |
| 08.12.2025 | רכישה או מיזוג8-K | Antero Resources חתמה ב-5 בדצמבר 2025 על הסכם לרכישת 100% מ-HG Energy II Production Holdings תמורת 2.8 מיליארד דולר במזומן.Antero Midstream Partners LP תקנה 100% מ-HG Energy II Midstream Holdings ב-1.1 מיליארד דולר; הסגירה צפויה במחצית הראשונה של 2026. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Antero Resources Corporation (AR) היא חברת חיפוש והפקה (E&P) של גז טבעי ונוזלי הפועלת באזור אפלאצ'יה שבארצות הברית. החברה מתמחה בהפקת משאבי גז ממאגרים גיאולוגיים באזור זה, ומספקת גז טבעי לשוק האנרגיה האמריקאי.
במחיר סגירה של $39.93 נכון ל-03/11/2026, שווי השוק עומד על 12 מיליארד דולר. מכפיל הרווח (P/E) נמצא על 10.9, על בסיס רווח נקי של 1.12 מיליארד דולר בארבעת הרבעונים האחרונים. ההכנסות השנתיות צמחו ב-19.6% מ-4.30 מיליארד דולר ב-2024 ל-5.14 מיליארד דולר ב-2025.
ברבעון 2 של 2026 דיווחה החברה על הכנסות של 1.34 מיליארד דולר (עלייה של 11.1% לעומת רבעון 2 · 2025) ורווח נקי של 286.4 מיליון דולר (זינוק של 71.9%). הנתונים מצביעים על המשך צמיחה בפעילות ההפקה ובתוצאות הכספיות.
25 אנליסטים מכסים את המניה עם ציון קנייה ממוצע של 1.97 מתוך 5, ויעד מחיר ממוצע של $51.58 – פער של 29.2% מול המחיר נכון ל-03/11/2026. 23 מתוך 25 אנליסטים ממליצים על קנייה חזקה או קנייה, ללא המלצות מכירה.
מניית Antero Resources Corporation (AR) נסחרת בבורסת ניו יורק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 1.39%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-1.39 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
25 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 30 דירוגים בנובמבר 2026.
52 דולר, 42% מעל מחיר הסגירה של 36.38 דולר. היעדים נעים בין 40.40 ל-60.90 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.