איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מניית Docusign, Inc. נסחרת ב-81.65 דולר — ירידה של 0.52 דולר (0.63%) מסגירה קודמת של 82.17 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 80.86 ל-83.43 דולר.
מניית DocuSign Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $80.36. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 21 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
21 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 72 דולר, 7% מתחת למחיר הסגירה.
21 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-21 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
29 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת DocuSign Inc. (DOCU) פועלת בתחום התוכנה (Technology / Software – Application). המוצר המרכזי שלה הוא פלטפורמה לחתימה דיגיטלית על מסמכים — במקום להדפיס חוזה, לחתום ביד ולסרוק, המשתמשים חותמים באופן אלקטרוני דרך המחשב או הטלפון. בנוסף, החברה מציעה כלים לניהול הסכמים לאורך כל חייהם, החל מהכנת המסמך ועד לאחסונו ומעקב אחריו.
מקור ההכנסה העיקרי של החברה הוא מודל של מנוי (subscription) — לקוחות, בעיקר עסקים וארגונים, משלמים דמי שימוש קבועים לאורך זמן כדי להשתמש בשירות. מדובר בהכנסה חוזרת ולא חד-פעמית, כלומר אותם לקוחות ממשיכים לשלם באופן שוטף כל עוד הם מנויים. ככל שמספר המנויים גדל או שלקוחות קיימים מרחיבים את השימוש, ההכנסה עולה בהתאם.
מבחינת סדר-גודל, שווי-השוק (סך שווי כל מניות החברה) עומד על כ-15 מיליארד דולר. הנתונים מראים כי ההכנסות השנתיות עלו ב-8.2% (מ-2.98 מיליארד דולר ל-3.22 מיליארד דולר), בעוד הרווח הנקי ירד ב-71.1% (מ-1.07 מיליארד דולר ל-309.1 מיליון דולר). ברבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 ההכנסות היו 875.7 מיליון דולר (+9.4%) והרווח הנקי 77.7 מיליון דולר (+23.4%). מחיר הסגירה האחרון היה 80.36 דולר, שינוי יומי של -1.6%, נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 45.5.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
הרווח הנקי של DocuSign צנח מ-1.07 מיליארד דולר ב-2025 ל-309 מיליון דולר ב-2026 (ירידה של 71.1%), למרות שההכנסות עלו ב-8.2% באותה תקופה. גם הרווח למניה (EPS) ירד מ-$5.08 ל-$1.48.
נתון: רווח נקי ב-FY2025: $1.07 מיליארד, ב-FY2026: $309 מיליון (ירידה של 71.1%). Net Margin ירד מ-35.9% ל-9.6%. הכנסות עלו מ-$2.98 מיליארד ל-$3.22 מיליארד (+8.2%).
מה זה אומר עליך: צניחה כזו ברווחיות למרות צמיחת הכנסות בדרך-כלל נובעת מעלייה חדה בהוצאות חד-פעמיות, מהשקעות בצמיחה, או מאירוע חריג בשנה הקודמת (כמו רווח חד-פעמי שעיוות את הבסיס). המרווח הנקי של DocuSign ירד מ-35.9% ל-9.6%, מה שמצביע על שינוי במבנה ההוצאות של החברה.
מכפיל הרווח (P/E) של DocuSign עומד על 45.5, המבוסס על שווי שוק של 15 מיליארד דולר ורווח נקי של 330 מיליון דולר (4 רבעונים אחרונים). מכפיל זה גבוה יחסית לחברות תוכנה בוגרות ומשקף ציפיות לשיפור עתידי ברווחיות.
נתון: P/E: 45.5 (שווי שוק $15.02 מיליארד ÷ רווח נקי של 4 רבעונים אחרונים $329.9 מיליון). רווח נקי ירד מ-$1.07 מיליארד (2025) ל-$309 מיליון (2026).
מה זה אומר עליך: מכפיל רווח גבוה בחברת תוכנה שהרווחיות שלה ירדה חדות (DocuSign: -71.1% ב-2026) נובע בדרך-כלל מהערכת משקיעים שהירידה היא זמנית ושהחברה תחזור לרמות רווחיות גבוהות יותר. הפער בין המכפיל הגבוה והרווחיות הנוכחית משקף סיכון — אם החברה לא תשפר את הרווח בטווח הקצר, המכפיל עשוי להתכווץ.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 03/09/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
הדוח השנתי האחרון של חברת DocuSign Inc., שמספקת תוכנה לחתימה דיגיטלית ולניהול חוזים (תוכנה לעסקים), הראה הכנסות של $3.22 מיליארד — עלייה של 8.2% לעומת $2.98 מיליארד בשנה הקודמת, וגם הרווח התפעולי (הרווח מהפעילות העיקרית) עלה ל-$298.6 מיליון.
לעומת זאת, הרווח הנקי ירד ב-71.1% — מ-$1.07 מיליארד ל-$309.1 מיליון — וגם הרווח למניה ירד בשיעור דומה; ירידה זו נובעת בעיקר מכך שבשנה הקודמת נרשם רווח חד-פעמי גבוה.
ברבעון האחרון (רבעון 3 · 2026) ההכנסות הגיעו ל-$875.7 מיליון (עלייה של 9.4%) והרווח הנקי ל-$77.7 מיליון (עלייה של 23.4%). מחיר הסגירה היה $80.36 נכון ל-03/11/2026, ומכפיל הרווח (היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) עומד על 45.5.
הנתונים של חברת DocuSign Inc. (DOCU), חברת תוכנה (פיתוח ומכירת יישומים דיגיטליים, כאן לחתימה אלקטרונית על מסמכים), מראים ברבעון 3 · 2026 מול רבעון 3 · 2025 הכנסות של 875.7 מיליון דולר (עלייה של 9.4%) ורווח נקי של 77.7 מיליון דולר (עלייה של 23.4%). מחיר הסגירה עומד על 80.36 דולר (שינוי יומי של 1.6%- נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 45.5.
הדוח האחרון של DocuSign Inc. פורסם ב-03/09/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-8 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 7 מעל התחזית, 1 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $865 עד $869 מיליון | $875.7 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.0% מול אמצע הטווח) |
| 31.07.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 81.5% עד 81.7% | 81.7%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.1 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $822 עד $826 מיליון | $830.2 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+0.8% מול אמצע הטווח) |
| 30.04.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 80.8% עד 81.2% | 81.5%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+0.5 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $825 עד $829 מיליון | $836.9 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.2% מול אמצע הטווח) |
| 31.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 80.8% עד 81.2% | 81.8%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+0.8 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $804 עד $808 מיליון | $818.4 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.5% מול אמצע הטווח) |
| 31.10.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 80.3% עד 81.3% | 81.8%הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+1.0 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | חברת Docusign הודיעה כי הדירקטוריון מינה את Rowan Trollope לחבר דירקטוריון החל מ-2 במאי 2026, למילוי מקום פנוי.טרולופ, בן 53, ישמש כדירקטור Class III שכהונתו תסתיים באסיפת בעלי המניות השנתית של 2027, והדירקטוריון קבע כי הוא עומד בקריטריונים של דירקטור עצמאי. | ב-SEC |
| 06.03.2026 | מינוי או עזיבה של בעל תפקיד8-K | חברת Docusign הודיעה כי מועצת המנהלים מינתה את בריאן רוברטס לדירקטור בחברה, בתוקף מ-5 במרץ 2026.הוא ישמש דירקטור Class I שכהונתו תסתיים באסיפת בעלי המניות ב-2028; המועצה קבעה שהוא עצמאי לפי תקני נאסד"ק. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
DocuSign Inc. היא חברת תוכנה המתמחה בפתרונות חתימה דיגיטלית וניהול הסכמים (Agreement Cloud). הפלטפורמה שלה מאפשרת לארגונים לחתום, לשלוח ולנהל חוזים באופן דיגיטלי, וזה משמש מאות אלפי לקוחות בעולם.
הנתונים מראים שההכנסות של DocuSign עלו ב-8.2% מ-2.98 מיליארד דולר ב-2025 ל-3.22 מיליארד דולר ב-2026. עם זאת, הרווח הנקי צנח בחדות מ-1.07 מיליארד דולר ל-309 מיליון דולר, ירידה של 71.1%. גם רווח למניה (EPS) ירד מ-5.08 דולר ל-1.48 דולר בתקופה זו. ברבעון השלישי של 2026, ההכנסות הגיעו ל-875.7 מיליון דולר (+9.4% ביחס לרבעון שלוש 2025), אך הרווח הנקי ברבעון זה הוא 77.7 מיליון דולר.
המניה נסחרת ב-80.36 דולר נכון ל-03/11/2026, עם מכפיל רווח (P/E) של 45.5. היעד הממוצע של אנליסטים עומד על 72.19 דולר, המצביע על פער של 10.2% מול המחיר הנוכחי. קונצנזוס האנליסטים מדורג כ"חזק" (2.55 מתוך 5, על בסיס 21 אנליסטים).
הסיכון העיקרי הוא ההבדל בין צמיחת הכנסות למרווח רווח — למרות שהכנסות צומחות, הרווחים הנקיים צנחו בחדות, מה שמעיד על לחצים על עלויות או שינויים בתרכובת המוצרים. המכפיל P/E הגבוה מציע ששוק תמחור ציפייה לשיפור רווחיות בעתיד.
מניית DocuSign Inc. (DOCU) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
21 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 29 דירוגים בנובמבר 2026.
72 דולר, 7% מתחת למחיר הסגירה של 77.61 דולר. היעדים נעים בין 58.58 ל-90.30 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.