איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
מול הסגירה הקודמת של 222.45 דולר, מניית Silicon Laboratories Inc. עומדת על 222.10 דולר — ירידה של 0.35 דולר, 0.16%. טווח המסחר היום נע בין 221.90 ל-222.77 דולר.
מניית Silicon Laboratories Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $222.34. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 9 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
9 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 226 דולר, 2% מעל מחיר הסגירה.
9 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-9 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
11 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
הסימנים החשובים לסריקה בשלוש שניות. ההסבר המנומק לכל אחד נמצא בהמשך ("השור מול הדוב").
חברת Silicon Laboratories Inc. (סימול SLAB) מתכננת ומוכרת שבבים (רכיבים אלקטרוניים זעירים) בתחום מוליכים-למחצה. השבבים שלה משמשים בעיקר מכשירים חכמים המחוברים לאינטרנט — למשל חיישנים, מכשירי בית חכם, ציוד רפואי ותעשייתי — והם מאפשרים חיבור אלחוטי ועיבוד נתונים בצריכת חשמל נמוכה.
החברה מרוויחה ממכירת השבבים ללקוחות שמשלבים אותם במוצרים שלהם. זהו מודל של מכירת מוצר פיזי: ההכנסה מגיעה מכל שבב שנמכר, כך שהיא תלויה בהיקף ההזמנות וחוזרת ככל שהלקוחות ממשיכים לרכוש לייצור מוצריהם. בנוסף החברה מספקת כלי תוכנה ופיתוח המלווים את השבבים ומסייעים ללקוחות לשלב אותם.
הנתונים מראים הכנסות של $784.8 מיליון בתקופה האחרונה לעומת $584.4 מיליון בשנה הקודמת (שינוי של +34.3%). הרווח הנקי עמד על -$64.9 מיליון לעומת -$191.0 מיליון (שינוי של +66.0%). ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו $228.2 מיליון (+18.3%) והרווח הנקי -$10.6 מיליון (+51.5%). שווי-השוק הוא כ-7 מיליארד דולר, ומחיר הסגירה היה $222.34 (שינוי יומי +0.1%, נכון ל-03/11/2026). מאחר שהרווח הנקי ב-4 הרבעונים האחרונים אינו חיובי, מכפיל רווח אינו רלוונטי.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
Silicon Laboratories מדווחת על הפסדים נקיים רצופים בשלוש השנים האחרונות: הפסד של 35 מיליון דולר ב-2023, 191 מיליון דולר ב-2024, ו-65 מיליון דולר ב-2026. גם ברבעון 2 של 2026 החברה הפסידה 10.6 מיליון דולר (למרות שיפור של 51.5% לעומת רבעון 2 של 2025).
נתון: הפסד נקי: -35 מיליון דולר (2023), -191 מיליון דולר (2024), -65 מיליון דולר (2026). רבעון 2/2026: הפסד נקי -10.6 מיליון דולר (+51.5% שיפור לעומת רבעון 2/2025).
ההכנסות צנחו מ-782 מיליון דולר ב-2023 ל-584 מיליון דולר ב-2024 (ירידה של כ-25%), אך התאוששו חזק ל-785 מיליון דולר ב-2026 — עלייה של 34.3% תוך שנתיים. גם ברבעון 2 של 2026 נרשמה עלייה של 18.3% לעומת אותו רבעון אשתקד (228 מיליון דולר).
נתון: הכנסות: 782 מיליון דולר (2023), 584 מיליון דולר (2024), 785 מיליון דולר (2026) — עלייה של 34.3% בין 2024 ל-2026. רבעון 2/2026: הכנסות 228 מיליון דולר (+18.3%).
מה זה אומר עליך: התאוששות כזו בהכנסות של חברת מוליכים למחצה מצביעה בדרך-כלל על חזרת הביקוש לשבבים שלה, אימוץ מוצרים חדשים, או יציאה ממחזור ירידה תעשייתי. הצמיחה מקרבת את החברה לנקודת האיזון התפעולית, אך נדרשת המשכיות בגידול כדי להפוך להפסדים לרווחים.
המרווח הגולמי של Silicon Laboratories ירד מ-58.9% ב-2023 ל-53.4% ב-2024, אך חזר ל-58.2% ב-2026. מרווח זה משקף את יכולת החברה לתמחר את השבבים שלה מעל עלויות הייצור, והשיבה לרמה קרובה לשנת 2023 מעידה על שיפור בתמהיל המכירות או יעילות ייצור.
נתון: מרווח גולמי: 58.9% (2023), 53.4% (2024), 58.2% (2026).
מה זה אומר עליך: מרווח גולמי של כ-58% הוא חזק בתעשיית המוליכים למחצה ומצביע על מוצרים בעלי ערך מוסף גבוה (למשל שבבי IoT מתקדמים). השיפור מ-2024 ל-2026 נובע בדרך-כלל ממכירת מוצרים חדשים בשולי רווח טובים יותר, או מצמצום עלויות ייצור. המרווח הזה תומך באפשרות להגיע לרווחיות תפעולית כאשר ההכנסות ימשיכו לגדול.
שני הסיפורים שמספרים על המניה — בלי לקבוע מי צודק. ("שור" = מי שמאמין שתעלה, "דוב" = מי שחושש שתרד.)
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 11/08/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
החברה Silicon Laboratories Inc. (SLAB), העוסקת בתחום מוליכים-למחצה (שבבים אלקטרוניים), הראתה בדוח השנתי האחרון עלייה בהכנסות של 34.3% — מ-$584.4 מיליון ל-$784.8 מיליון.
הרווח הנקי נותר שלילי אך הצטמצם ב-66.0% — מהפסד של $191.0 מיליון להפסד של $64.9 מיליון; כלומר החברה עדיין מפסידה כסף, אך ההפסד קטן משמעותית.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות עמדו על $228.2 מיליון (עלייה של 18.3%) וההפסד הנקי הצטמצם ל-$10.6 מיליון. מחיר הסגירה האחרון היה $222.34, נכון ל-03/11/2026.
חברת Silicon Laboratories Inc. (SLAB), העוסקת בתכנון שבבים (מוליכים למחצה — רכיבים אלקטרוניים זעירים), רשמה ברבעון 2 · 2026 הכנסות של 228.2 מיליון דולר, עלייה של 18.3% מול אותו רבעון לפני שנה. הרווח הנקי עמד על מינוס 10.6 מיליון דולר, שיפור של 51.5% בהפסד מול רבעון 2 · 2025, אך עדיין הפסד — כלומר פער מול יעד הרווחיות. מחיר הסגירה היה 222.34 דולר (שינוי יומי של 0.1%), נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Silicon Laboratories Inc. פורסם ב-11/08/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-6 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 6 בתוך התחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $200 עד $215 מיליון | $208 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.2% מול אמצע הטווח) |
| 03.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.40 עד $0.70 | $0.56הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+1.8% מול אמצע הטווח) |
| 03.01.2026הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 62.0% עד 64.0% | 63.6%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.6 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
| 04.10.2025הדוח עם התחזית | הכנסות | $200 עד $210 מיליון | $206 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.5% מול אמצע הטווח) |
| 04.10.2025הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $0.20 עד $0.40 | $0.32הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+6.7% מול אמצע הטווח) |
| 04.10.2025הדוח עם התחזית | שיעור רווח גולמי (Non‑GAAP) | 57.0% עד 58.0% | 58.0%הדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+0.5 נק׳ אחוז מול אמצע הטווח) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | רכישה או מיזוג8-K | סיליקון לבורטוריז חתמה ב-4 בפברואר 2026 על הסכם מיזוג עם טקסס אינסטרומנטס ותהפוך לחברה-בת בבעלותה המלאה.תקופת ההמתנה לפי חוק ההגבלים HSR הסתיימה ב-22 במאי 2026, אולם השלמת המיזוג עדיין כפופה לאישורים רגולטוריים נוספים. | ב-SEC |
| 04.02.2026 | רכישה או מיזוג8-K | Silicon Laboratories חתמה ב-4 בפברואר 2026 על הסכם מיזוג עם Texas Instruments שבמסגרתו תתמזג לחברה-בת בבעלותה המלאה.לפי ההסכם, כל מניה תומר לזכות לקבל 231.00 דולר במזומן, והדירקטוריון המליץ לבעלי המניות לאשר את ההסכם. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Silicon Laboratories Inc. (SLAB) היא חברת עיצוב ייצור שבבים (semiconductors) המתמחה בפתרונות IoT, תקשורת אלחוטית ומערכות משובצות. החברה מספקת שבבים ותוכנה לתעשיות כמו אוטומטיקה, ביתית חכמה ותקשורת תעשייתית.
ההכנסות גדלו ב-34.3% משנת 2024 לשנת 2026, מ-584.4 מיליון דולר ל-784.8 מיליון דולר. ברבעון 2 של 2026, דווחה על הכנסות של 228.2 מיליון דולר, בעלייה של 18.3% יחסית לרבעון 2 של 2025. עם זאת, החברה ממשיכה להדווח הפסדים נקיים: הפסד של 65 מיליון דולר ב-2026 (שיפור משום הפסד של 191 מיליון דולר ב-2024), וברבעון 2 של 2026 הפסד של 10.6 מיליון דולר.
מחלקת אנליסטים נוקטת עמדה חיובית כשהציון 3.45 מתוך 5, כשהיעד המחירי של 225.93 דולר משקף פער של 1.6% מהמחיר בו סגרה המניה (222.34 דולר נכון ל-03/11/2026).
הנתונים מראים שהחברה מגבירה הכנסות אך עדיין מתמודדת עם אתגרי רווחיות. צמיחת ההכנסות ושיפור הפסדים נקיים הם אינדיקטורים לכיוון התיקומים התפעוליים, אך קיים סיכון המשך ההפסדים בהקשר למיתון במרחב הטכנולוגיה.
מניית Silicon Laboratories Inc. (SLAB) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
בנתונים שמוצגים בעמוד הזה אין תשואת דיבידנד מדווחת. חברה יכולה לא לחלק דיבידנד כי היא מעדיפה להשקיע את הרווח בחזרה בעסק, או כי אין רווח לחלק.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
9 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 11 דירוגים בנובמבר 2026.
226 דולר, 2% מעל מחיר הסגירה של 221.50 דולר. היעדים נעים בין 202.00 ל-242.55 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.