איך קוראים את זה
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
התחילו להקליד — תוצאות יופיעו תוך כדי. או נסו נושא מבוקש:
בדקו את האיות, או נסו מילה כללית יותר.
אולי התכוונתם לאחד מאלה:
הסגירה הקודמת של Skyworks Solutions, Inc. הייתה 87.58 דולר. מאז נרשמה ירידה של 2.41 דולר, 2.75%, והמניה נסגרה על 85.17 דולר. היום נסחרה המניה בטווח שבין 84.58 ל-90.50 דולר.
מניית Skyworks Solutions, Inc. נסחרת בנאסד״ק. המחיר המעודכן מופיע בכרטיס שלמעלה. כשהסקירה הזו נכתבה, בנובמבר 2026, המניה נסחרה סביב $85.40, ותשואת הדיבידנד שלה עמדה על 3.18%. מה שחשוב לדעת לפני שקוראים את הנתונים: אחרי המניה עוקבים 20 אנליסטים, והמספרים שבהמשך מתארים את העבר ואת מצב השוק — לא את מה שיקרה הלאה.
רוצה להבין את זה לעומק? כך קונים מניה בפועל, צעד אחר צעד
20 אנליסטים נותנים למניה יעד ממוצע של 81 דולר, 2% מתחת למחיר הסגירה.
20 אנליסטים נתנו מחיר יעד · עודכן אצל הספק 30.10.2026 · מקור: Finnhub
מ-20 אנליסטים, והפער מהמחיר של היום
30 דירוגים של אנליסטים, נובמבר 2026
מחיר יעד הוא הערכה, לא הבטחה.
דירוגים של אנליסטים חיצוניים. זו לא המלצה של מיטב לימוד עצמי.
חברת Skyworks Solutions, Inc. היא יצרנית שבבים (רכיבים אלקטרוניים זעירים) בתחום המוליכים למחצה (חומרים שמשמשים לבניית שבבים). החברה מתמחה ברכיבים שמאפשרים תקשורת אלחוטית — בעיקר שבבים שמטפלים בשידור וקליטה של גלי רדיו במכשירים ניידים. הרכיבים שלה נמצאים בטלפונים חכמים, במכשירים מחוברים לאינטרנט ובציוד תקשורת נוסף.
החברה מרוויחה ממכירת השבבים ליצרניות של מכשירים אלקטרוניים, שמשלבות אותם במוצרים הסופיים שלהן. זהו מודל של מכירת רכיבים — ההכנסה מגיעה מכמות היחידות הנמכרות ומהמחיר של כל רכיב. חלק מההכנסה חוזר ככל שלקוחות גדולים ממשיכים להזמין דגמים חדשים, אך היא תלויה במחזורי המכירות של מכשירים חדשים ולכן אינה קבועה כמו דמי-מנוי.
הנתונים מראים הכנסות שנתיות של כ-4.09 מיליארד דולר, ירידה של 2.2% לעומת 4.18 מיליארד דולר בשנה הקודמת, ורווח נקי של 477.1 מיליון דולר, ירידה של 19.9%. ברבעון 2 · 2026 ההכנסות היו 934.8 מיליון דולר (ירידה של 3.1%) והרווח הנקי 33.9 מיליון דולר (ירידה של 67.7%). שווי השוק עומד על כ-20.08 מיליארד דולר, ומכפיל הרווח (P/E — היחס בין שווי החברה לרווח השנתי) הוא 69.2. מחיר הסגירה האחרון היה 85.4 דולר, נכון ל-03/11/2026.
מה שבולט במספרים, מוסבר בגובה-העיניים. כל תובנה מתארת את הנתונים — לא ממליצה לקנות או למכור.
ברבעון 2 · 2026 הרווח הנקי ירד ב-67.7% לעומת אותו רבעון אשתקד (ל-33.9 מיליון דולר), בעוד ההכנסות ירדו בקצב מתון יותר (-3.1% ל-934.8 מיליון דולר). הפער בין קצב הירידה משקף לחץ חמור על השוליים התפעוליים.
נתון: רבעון 2 · 2026: הכנסות $934.8 מיליון (-3.1% לעומת אותו רבעון אשתקד); רווח נקי $33.9 מיליון (-67.7%). Operating Margin ירד מ-23.6% ב-2023 ל-12.2% ב-2025.
מה זה אומר עליך: פער כזה בין ירידה מתונה בהכנסות לצניחה חדה ברווחיות נובע בדרך-כלל מעלות קבועות גבוהות בייצור שבבים, עלויות R&D שלא ניתן לצמצם מהר, או שינויים חדים במיקס המוצרים. אצל Skyworks בתעשיית המוליכים למחצה, תקופת מעבר טכנולוגי (5G→6G) או ריכוזיות לקוחות גבוהה עלולה להכביד על מרווחים גם בלי צניחה דרמטית בהיקפים.
המכפיל עומד על 69.2 (שווי שוק 20.08 מיליארד דולר מחולק ברווח נקי של 4 הרבעונים האחרונים 290.1 מיליון דולר) – רמה חריגה עבור חברה שהרווח הנקי שלה ירד ב-19.9% בשנה האחרונה וב-67.7% ברבעון האחרון.
נתון: P/E = 69.2 (שווי שוק $20.08 מיליארד ÷ רווח נקי ארבעה רבעונים $290.1 מיליון). רווח נקי ירד מ-$596 מיליון ב-2024 ל-$477 מיליון ב-2025 (-19.9%), וברבעון 2·2026 ירד ב-67.7% לעומת אשתקד.
מה זה אומר עליך: מכפיל כזה בצד רווחים יורדים משקף בדרך-כלל אחד משני תרחישים: או שהשוק מתמחר תיקון מהיר ברווחיות (ציפייה לתפנית) – או שהבסיס הרבעוני כבר כל-כך נמוך ששיפור קל יצמצם את המכפיל בחדות. אצל Skyworks, שפועלת בשוק שבבי RF למכשירי קצה, מחזור ההתאוששות מתחדד או נמשך לפי קצב החלפת דגמים אצל לקוחות OEM וביקושי 5G גלובליים.
Operating Margin ירד מ-23.6% ב-2023 ל-15.3% ב-2024 ולבסוף 12.2% ב-2025, כלומר רק מחצית מהרמה של לפני שנתיים. הירידה היא הדרגתית ועקבית, משקפת קושי מתמשך בתחרות או במבנה העלויות.
נתון: Operating Margin: 23.6% (2023) → 15.3% (2024) → 12.2% (2025). בתקבולים: רווח תפעולי $1,129 מיליון → $637 מיליון → $500 מיליון; הכנסות ירדו בקצב מתון יותר (-2.2% ב-2025).
מה זה אומר עליך: בחברת שבבי RF כמו Skyworks, שחיקה כזו נובעת בדרך-כלל ממאבק מחירים אגרסיבי (במיוחד מול ספקים בסין ובטיוואן), מעבר של לקוחות OEM גדולים לתקשורת משולבת שפחות רווחית, או השקעות R&D גבוהות שטרם התבשלו למכירות. התאוששות תידרש חזרה למיקס עתיר-ערך (רכיבי 5G/6G premium) או מהדקה תפעולית משמעותית.
כל המספרים הגולמיים שעליהם נשענת הסקירה — גרף ונתונים פיננסיים.
שינוי בשיעורי הרווח מוצג בנקודות אחוז.
הדוח האחרון: 28/07/2026
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
החברה Skyworks Solutions, Inc. (SWKS), שמייצרת שבבים ורכיבי שבב למוצרי תקשורת (מגזר המוליכים למחצה – Semiconductors), פרסמה דוח שבו ההכנסות ירדו ב-2.2% מ-$4.18 מיליארד ל-$4.09 מיליארד, והרווח הנקי ירד ב-19.9% מ-$596.0 מיליון ל-$477.1 מיליון.
ברבעון האחרון (רבעון 2 · 2026 מול רבעון 2 · 2025) ההכנסות ירדו ב-3.1% לסך $934.8 מיליון, והרווח הנקי ירד בחדות ב-67.7% לסך $33.9 מיליון — כלומר הנתונים מראים ירידה גם בהכנסות וגם ברווח.
מחיר הסגירה היה $85.4 (שינוי יומי +0.3%, נכון ל-03/11/2026), ומכפיל הרווח (P/E – היחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 69.2, המשקף פער גבוה בין שווי השוק של $20.08 מיליארד לבין הרווח הנקי של ארבעת הרבעונים האחרונים שעמד על $290.1 מיליון.
הנתונים של חברת Skyworks Solutions, Inc. (מפתחת ומייצרת שבבים ורכיבי מוליכים-למחצה לתקשורת אלחוטית) מראים ברבעון 2 · 2026 הכנסות של 934.8 מיליון דולר, ירידה של 3.1% מול אותו רבעון אשתקד, ורווח נקי של 33.9 מיליון דולר, ירידה של 67.7% מול הרבעון המקביל. מכפיל הרווח (P/E — יחס בין שווי השוק לרווח) עומד על 69.2, ומחיר הסגירה היה 85.4 דולר נכון ל-03/11/2026.
הדוח האחרון של Skyworks Solutions, Inc. פורסם ב-28/07/2026.
סיכום עובדתי ורטרוספקטיבי של הדוח שכבר פורסם.
1,000 ₪ שהושקעו במניה לפני שנה, לפני 3 שנים — כמה הן שוות היום, לפי מחיר הסגירה.
לפי מחיר סגירה, בלי דיבידנדים ובלי עמלות. תשואה שהייתה אינה מבטיחה תשואה בעתיד.
סקטור: טכנולוגיה
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
8 הדיבידנדים האחרונים ב-5 השנים האחרונות, סך הדיבידנדים ב-12 החודשים האחרונים ותשואת הדיבידנד.
סך הדיבידנדים: $2.13 למניה · תשואת דיבידנד לפי מחיר הסגירה האחרון: 2.59%.
נתוני שוק ודוחות: Twelve Data · עודכן 06/11/2026
בהודעת-הרווחים הקודמת החברה פרסמה תחזית במספרים לרבעון הבא. כאן התחזית ליד התוצאה שדווחה בהודעה שאחריה, עם קישור לשני המסמכים.
ב-8 ההשוואות האחרונות שבהן החברה פרסמה תחזית כמותית: 5 מעל התחזית, 2 בתוך התחזית, 1 בקירוב לתחזית.
| הרבעון | מדד | מה אמרו מראש | מה יצא בפועל | התוצאה |
|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $1.01 עד $1.06 מיליארד | $1.046 מיליארדהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+1.1% מול אמצע הטווח) |
| 02.10.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.27 | $1.28הדוח עם התוצאה | בקירוב לתחזית (+0.8% מול התחזית) |
| 03.07.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $900 עד $950 מיליון | $935 מיליוןהדוח עם התוצאה | בתוך התחזית (+1.1% מול אמצע הטווח) |
| 03.07.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.03 | $1.08הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.9% מול התחזית) |
| 03.04.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $875 עד $925 מיליון | $944 מיליוןהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+4.9% מול אמצע הטווח) |
| 03.04.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.04 | $1.15הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+10.6% מול התחזית) |
| 02.01.2026הדוח עם התחזית | הכנסות | $0.975 עד $1.025 מיליארד | $1.035 מיליארדהדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+3.5% מול אמצע הטווח) |
| 02.01.2026הדוח עם התחזית | רווח למניה (Non‑GAAP) | $1.40 | $1.54הדוח עם התוצאה | מעל התחזית (+10.0% מול התחזית) |
מקור: הודעות-רווחים שהחברה הגישה ל-SEC. מוצגות רק תחזיות שהחברה כתבה במספרים ושהתוצאה שלהן נמצאה בהודעה הבאה; המספרים חולצו בעזרת בינה מלאכותית ונבדקו מכנית מול הציטוט המקורי. עמידה בתחזית בעבר אינה מעידה על העתיד. מידע לימודי, לא המלצה.
הדיווחים המהותיים האחרונים של החברה לרשות ניירות-הערך האמריקאית (SEC), בשתי שורות בעברית לכל דיווח, עם קישור למסמך המקורי.
| תאריך | סוג הדיווח | מה דווח | המסמך המקורי |
|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | ב-7 באוקטובר 2026 השלימה Skyworks את הצעות החלפת אגרות החוב של Qorvo והנפיקה אגרות חוב חדשות.הונפקו 778,096,000 דולר אגרות 4.375% ל-2029 ו-646,805,000 דולר אגרות 3.375% ל-2031. | ב-SEC |
| 05.10.2026 | רכישה או מיזוג8-K | ב-5 באוקטובר 2026 הושלם המיזוג בין Skyworks Solutions ל-Qorvo, ו-Qorvo הפכה לחברה בת בבעלות מלאה של Skyworks.במסגרת המיזוג כל מניית Qorvo הומרה ל-0.960 מניות Skyworks ו-32.50 דולר במזומן לכל מניה. | ב-SEC |
| 30.09.2026 | רכישה או מיזוג8-K | ב-30 בספטמבר 2026 הודיעה Skyworks Solutions כי פרסמה הודעה לעיתונות בנוגע למיזוגים המוצעים עם Qorvo.לפי הדיווח, הודעת הרישום Form S-4 (מס' 333-291947) נקבעה כתקפה ב-23 בדצמבר 2025, והתשקיף נשלח לבעלי המניות. | ב-SEC |
| 02.09.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | סקייוורקס האריכה את מועד הפקיעה של הצעות ההחלפה לאגרות החוב של קורבו מ-1 בספטמבר 2026 ל-11 בספטמבר 2026.ההצעות נוגעות לאגרות 4.375% לפירעון 2029 ול-3.375% לפירעון 2031, והחברה ציינה שהיא מקווה שהמיזוגים ייסגרו בתוך השנה הקלנדרית. | ב-SEC |
| 10.08.2026 | גיוס כסף או חוב8-K | Skyworks הנפיקה אג"ח בכירות ב-800 מיליון דולר (5.000%, 2028), 600 מיליון (5.750%, 2032) ו-600 מיליון (6.250%, 2036).החברה מתכוונת להשתמש בתמורה נטו, יחד עם מזומנים, למימון תמורת מזומן של כ-3.00 מיליארד דולר עבור המיזוג עם Qorvo. | ב-SEC |
מקור: דיווחי החברה ל-SEC (עד 05.11.2026). התקציר נכתב בעזרת בינה מלאכותית ונבדק מכנית מול נוסח הדיווח; הנוסח המחייב הוא המסמך המקורי. מידע לימודי, לא המלצה.
Skyworks Solutions, Inc. היא חברת עיצוב ויתכנון שבבים (semiconductor design) המתמחה בחיבור אלחוטי וממירי אותות לטלפונים ניידים, ציוד ביתי חכם והתקנים תעשייתיים. החברה אינה מייצרת שבבים בעצמה אלא מסתמכת על יצרנים חיצוניים (מודל fabless).
בשנת הכספים 2025, ההכנסות ירדו ב-2.2% ל-4.09 מיליארד דולר, והרווח הנקי ירד ב-19.9% ל-477.1 מיליון דולר. ברבעון 2 של 2026, צניחה חדה בשוליים היא בולטת: ההכנסות ירדו בקצב מתון יותר (-3.1% ל-934.8 מיליון דולר), אך הרווח הנקי צנח ב-67.7% ל-33.9 מיליון דולר. הפער זה משקף לחץ חמור על השוליים התפעוליים.
מחיר הסגירה נכון ל-03/11/2026 עמד על 85.4 דולר. מכפיל הרווח עומד על 69.2, המשקף הערכה גבוהה ביחס לרווחיות הנוכחית של החברה. היעד הממוצע של אנליסטים עומד על 80.78 דולר, בפער של -5.4% מהמחיר האחרון.
הנתונים מראים שחברה העומדת בפני אתגרי שולי משמעותיים, עם הערכה שוק גבוהה יחסית לתוצאות האחרונות. הרבעון האחרון הדגיש את הלחץ התפעולי שעל השבבים לתקשורת אלחוטית.
חברות ציבוריות בארה״ב מדווחות כמה מזומן הוציאו על קנייה-חוזרת של מניותיהן וכמה רשמו כתגמול במניות לעובדים. שני הסכומים יחד הם מה שקובע אם מספר המניות בחברה ירד או עלה. המספרים כאן לקוחים מהדוח השנתי (10-K) שהחברה הגישה לרשות ניירות-הערך האמריקאית.
| שנה | קנייה-חוזרת | תגמול במניות | נטו | שינוי במספר המניות | שיעור המס ששולם |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 175.3 | 185.1 | -9.8 | -0.4% | — |
| 2024 | 77.3 | 180.3 | -103.0 | 0.3% | — |
| 2025 | 830.2 | 232.4 | 597.8 | -7.0% | — |
ב-2025 קנתה מניות של עצמה ב-830.2 מיליון דולר, רשמה תגמול במניות לעובדים של 232.4 מיליון דולר. הקנייה-החוזרת נטו (אחרי קיזוז התגמול במניות) הסתכמה ב-597.8 מיליון דולר. מספר המניות ירד ב-7.0%.
קנייה-חוזרת — קניית החברה את מניותיה שלה בשוק. היא מקטינה את מספר המניות, ומחזירה כסף למי שמכר.
תגמול במניות — השווי שהחברה רשמה בגין מניות שהעניקה לעובדים. הוא מגדיל את מספר המניות, ולכן מקזז חלק מהקנייה-החוזרת. שיעור המס ששולם — המס ששולם במזומן חלקי הרווח לפני מס.
המקור: 10-K שהחברה הגישה ל-SEC ב-2025-11-07 · הדוח המקורי ב-SEC · מידע לימודי, לא המלצה.
מניית Skyworks Solutions, Inc. (SWKS) נסחרת בנאסד״ק. המחיר שבכרטיס בראש העמוד הוא הציטוט האחרון שהתקבל מהבורסה, ולכן הוא זז עם המסחר.
תשואת הדיבידנד עומדת על 3.18%. כלומר: על כל 100 דולר שמושקעים במניה חולקו בשנה האחרונה כ-3.18 דולר דיבידנד. התשואה משתנה גם כשהמחיר זז וגם כשגובה החלוקה משתנה.
מתחילים במחיר ובשינוי היומי, ממשיכים לטבלת הנתונים הפיננסיים — הכנסות, רווח והוצאות — ומשווים כל שורה לאותה תקופה אשתקד ולא לתקופה שקדמה לה, כדי לנטרל עונתיות. העמוד מסביר מה המספרים אומרים; הוא אינו ממליץ לקנות או למכור ואינו ייעוץ השקעות.
20 אנליסטים נתנו למניה מחיר יעד. בנפרד נספרו 30 דירוגים בנובמבר 2026.
81 דולר, 2% מתחת למחיר הסגירה של 82.27 דולר. היעדים נעים בין 61.61 ל-112.35 דולר.
המידע באתר זה הינו לצרכי לימוד בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, המלצה או הצעה לרכישה או מכירה של ניירות ערך. ביצועי עבר אינם מעידים על ביצועי עתיד. כל החלטת השקעה היא באחריות הקורא בלבד.
הסקירה נוצרה בעזרת בינה מלאכותית על בסיס נתוני שוק מ-Twelve Data, ועלולה לכלול אי-דיוקים. אינה תחליף לבדיקה עצמאית.