מניות · משקיעי-על
סורוס פאנד מנג'מנט: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
בדוח 13F האחרון של סורוס פאנד מנג'מנט מופיע תיק מניות בשווי $8.14 מיליארד ב-238 אחזקות. הגדולה שבהן, Amazon.com, היא 4.7% מהתיק. מול 31.03.2026 נרשמו: 88 כניסות חדשות, 47 הגדלות, 72 הקטנות, 79 אחזקות שנמכרו כולן. זו תמונת-מצב של 30.06.2026, והדוח הוגש רק ב-14.08.2026 — לא מה שיש בתיק היום.
238 אחזקות בתיק · 88 כניסות חדשות · 47 הגדלות · 72 הקטנות · 31 ללא שינוי · 79 אחזקות שנמכרו כולן. שווי התיק המדווח: $8.14 מיליארד ב-30.06.2026 ($9.12 מיליארד ב-31.03.2026). הגוף שמזוהה עם ג'ורג' סורוס.
מה בתיק: 25 האחזקות הגדולות
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 | חלק מהתיק |
|---|---|---|---|---|---|
| הקטין | −39% | 1,182,529 | $282 מיליון | 4.7% | |
T | הקטין | 0% | 522,158 | $249 מיליון | 4.1% |
| הגדיל | +3.9% | 596,286 | $213 מיליון | 3.5% | |
| הקטין | −0.8% | 1,064,635 | $213 מיליון | 3.5% | |
E | הגדיל | +0.5% | 970,990 | $199 מיליון | 3.3% |
| הגדיל | +5.8% | 529,538 | $153 מיליון | 2.5% | |
| הגדיל | +2.9% | 267,349 | $139 מיליון | 2.3% | |
| הקטין | −4.3% | 578,157 | $116 מיליון | 1.9% | |
| נכנס לתיק | חדש | 2,175,408 | $111 מיליון | 1.8% | |
| נכנס לתיק | חדש | 768,000 | $105 מיליון | 1.7% | |
| הגדיל | +1,084% | 913,912 | $105 מיליון | 1.7% | |
I | הגדיל | +46% | 1,137,853 | $98.5 מיליון | 1.6% |
| הגדיל | +840% | 539,618 | $96.9 מיליון | 1.6% | |
C | הקטין | −11% | 416,233 | $87.0 מיליון | 1.4% |
| נכנס לתיק | חדש | 310,000 | $85.6 מיליון | 1.4% | |
W | הגדיל | +56% | 1,113,487 | $85.1 מיליון | 1.4% |
| הקטין | −5.4% | 546,085 | $82.6 מיליון | 1.4% | |
| הגדיל | +36% | 1,627,578 | $77.9 מיליון | 1.3% | |
H | הגדיל | +2.1% | 1,254,368 | $76.2 מיליון | 1.3% |
A | נכנס לתיק | חדש | 564,500 | $74.9 מיליון | 1.2% |
| הקטין | −6.2% | 970,362 | $74.2 מיליון | 1.2% | |
| הקטין | −10% | 189,971 | $70.9 מיליון | 1.2% | |
| הגדיל | +32% | 1,116,250 | $70.7 מיליון | 1.2% | |
| הקטין | −40% | 1,512,798 | $70.0 מיליון | 1.2% | |
B | ללא שינוי | 0% | 133,277 | $66.7 מיליון | 1.1% |
מוצגות 25 האחזקות הגדולות לפי שווי, מתוך 238.
מה נקנה ברבעון — מול 31.03.2026
כניסות חדשות והגדלות של האחזקה, מסודרות לפי הגידול בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| נכנס לתיק | חדש | 2,175,408 | $111 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 768,000 | $105 מיליון | |
| הגדיל | +1,084% | 913,912 | $105 מיליון | |
| הגדיל | +840% | 539,618 | $96.9 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 310,000 | $85.6 מיליון | |
A | נכנס לתיק | חדש | 564,500 | $74.9 מיליון |
D | נכנס לתיק | חדש | 4,118,793 | $65.0 מיליון |
| נכנס לתיק | חדש | 1,200,000 | $60.2 מיליון | |
T | נכנס לתיק | חדש | 723,523 | $51.9 מיליון |
M | נכנס לתיק | חדש | 1,938,506 | $48.8 מיליון |
מה נמכר ברבעון — מול 31.03.2026
הקטנות ומכירה מלאה של אחזקה, מסודרות לפי הירידה בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| הקטין | −39% | 1,182,529 | $282 מיליון | |
S | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
A | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
H | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
C | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
T | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
O | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
מקור: דיווחי SEC (טופס 13F), נתוני 30.06.2026 מול 31.03.2026. הדוח של SOROS FUND MANAGEMENT LLC הוגש ב-14.08.2026. הדיווח מתפרסם עד 45 יום אחרי סוף הרבעון, ולכן זו תמונת-מצב ולא המצב היום; הוא כולל מניות, ADR וקרנות סל בארה"ב בלבד, בלי פוזיציות שורט ובלי אחזקות בבורסות אחרות. קישור בטבלה מוביל לסקירה שלנו על המניה, אם יש לנו כזו. מידע לימודי. מה שמשקיע גדול קנה או מכר אינו המלצה, ואינו סיבה לקנות או למכור.
עוד משקיעי-על
סורוס פאנד מנג'מנט: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
כמה זה שווה עבורכם?