מניות · משקיעי-על
מאבריק קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
בדוח 13F האחרון של מאבריק קפיטל מופיע תיק מניות בשווי $11.3 מיליארד ב-177 אחזקות. הגדולה שבהן, NVIDIA, היא 5.5% מהתיק. מול 31.03.2026 נרשמו: 84 כניסות חדשות, 49 הגדלות, 40 הקטנות, 146 אחזקות שנמכרו כולן. זו תמונת-מצב של 30.06.2026, והדוח הוגש רק ב-14.08.2026 — לא מה שיש בתיק היום.
177 אחזקות בתיק · 84 כניסות חדשות · 49 הגדלות · 40 הקטנות · 4 ללא שינוי · 146 אחזקות שנמכרו כולן. שווי התיק המדווח: $11.3 מיליארד ב-30.06.2026 ($8.67 מיליארד ב-31.03.2026). הגוף שמזוהה עם לי איינסלי.
מה בתיק: 25 האחזקות הגדולות
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 | חלק מהתיק |
|---|---|---|---|---|---|
| הקטין | −3.7% | 3,056,784 | $612 מיליון | 5.5% | |
| הגדיל | +44% | 976,326 | $567 מיליון | 5.1% | |
| הגדיל | +12% | 1,067,215 | $515 מיליון | 4.7% | |
| הגדיל | +22% | 3,668,855 | $512 מיליון | 4.6% | |
| הגדיל | +65% | 1,442,118 | $510 מיליון | 4.6% | |
| הקטין | −13% | 2,020,894 | $482 מיליון | 4.3% | |
| הגדיל | +58% | 35,552,101 | $475 מיליון | 4.3% | |
| נכנס לתיק | חדש | 764,041 | $430 מיליון | 3.9% | |
G | הגדיל | +165% | 10,202,931 | $375 מיליון | 3.4% |
| הגדיל | +16% | 1,356,663 | $368 מיליון | 3.3% | |
T | הקטין | −42% | 711,757 | $340 מיליון | 3.1% |
| הגדיל | +41% | 1,473,873 | $334 מיליון | 3.0% | |
| הגדיל | +15% | 832,377 | $310 מיליון | 2.8% | |
| הגדיל | +14% | 1,550,533 | $294 מיליון | 2.7% | |
| הגדיל | +11% | 1,384,692 | $278 מיליון | 2.5% | |
| הגדיל | +31% | 1,984,554 | $271 מיליון | 2.4% | |
| הגדיל | +157% | 1,457,059 | $264 מיליון | 2.4% | |
| הקטין | −6.8% | 752,252 | $258 מיליון | 2.3% | |
| הגדיל | +42% | 5,937,553 | $253 מיליון | 2.3% | |
| הגדיל | +6.7% | 2,630,260 | $253 מיליון | 2.3% | |
D | נכנס לתיק | חדש | 5,126,868 | $252 מיליון | 2.3% |
| נכנס לתיק | חדש | 977,710 | $249 מיליון | 2.2% | |
| נכנס לתיק | חדש | 2,150,762 | $229 מיליון | 2.1% | |
| הגדיל | +47% | 575,013 | $198 מיליון | 1.8% | |
| הקטין | −8.6% | 1,707,280 | $195 מיליון | 1.8% |
מוצגות 25 האחזקות הגדולות לפי שווי, מתוך 177.
מה נקנה ברבעון — מול 31.03.2026
כניסות חדשות והגדלות של האחזקה, מסודרות לפי הגידול בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| נכנס לתיק | חדש | 764,041 | $430 מיליון | |
| הגדיל | +44% | 976,326 | $567 מיליון | |
| הגדיל | +12% | 1,067,215 | $515 מיליון | |
| הגדיל | +22% | 3,668,855 | $512 מיליון | |
| הגדיל | +65% | 1,442,118 | $510 מיליון | |
D | נכנס לתיק | חדש | 5,126,868 | $252 מיליון |
| נכנס לתיק | חדש | 977,710 | $249 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 2,150,762 | $229 מיליון | |
G | הגדיל | +165% | 10,202,931 | $375 מיליון |
| נכנס לתיק | חדש | 637,264 | $188 מיליון |
מה נמכר ברבעון — מול 31.03.2026
הקטנות ומכירה מלאה של אחזקה, מסודרות לפי הירידה בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
A | הקטין | −100% | 980 | $1.9 מיליון |
| הקטין | −100% | 2,468 | $1.8 מיליון | |
A | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
I | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| הקטין | −68% | 1,535,610 | $108 מיליון | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
מקור: דיווחי SEC (טופס 13F), נתוני 30.06.2026 מול 31.03.2026. הדוח של MAVERICK CAPITAL LTD הוגש ב-14.08.2026. הדיווח מתפרסם עד 45 יום אחרי סוף הרבעון, ולכן זו תמונת-מצב ולא המצב היום; הוא כולל מניות, ADR וקרנות סל בארה"ב בלבד, בלי פוזיציות שורט ובלי אחזקות בבורסות אחרות. קישור בטבלה מוביל לסקירה שלנו על המניה, אם יש לנו כזו. מידע לימודי. מה שמשקיע גדול קנה או מכר אינו המלצה, ואינו סיבה לקנות או למכור.
עוד משקיעי-על
מאבריק קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
כמה זה שווה עבורכם?