מניות · משקיעי-על
לון פיין קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
בדוח 13F האחרון של לון פיין קפיטל מופיע תיק מניות בשווי $16.4 מיליארד ב-34 אחזקות. הגדולה שבהן, Nebius Group, היא 7.2% מהתיק. מול 31.03.2026 נרשמו: 13 כניסות חדשות, 8 הגדלות, 13 הקטנות, 15 אחזקות שנמכרו כולן. זו תמונת-מצב של 30.06.2026, והדוח הוגש רק ב-14.08.2026 — לא מה שיש בתיק היום.
34 אחזקות בתיק · 13 כניסות חדשות · 8 הגדלות · 13 הקטנות · 15 אחזקות שנמכרו כולן. שווי התיק המדווח: $16.4 מיליארד ב-30.06.2026 ($12.5 מיליארד ב-31.03.2026).
מה בתיק: 25 האחזקות הגדולות
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 | חלק מהתיק |
|---|---|---|---|---|---|
| נכנס לתיק | חדש | 4,258,008 | $1.18 מיליארד | 7.2% | |
A | הקטין | −13% | 569,174 | $1.13 מיליארד | 6.9% |
| נכנס לתיק | חדש | 1,000,109 | $965 מיליון | 5.9% | |
| נכנס לתיק | חדש | 2,603,189 | $918 מיליון | 5.6% | |
| נכנס לתיק | חדש | 1,207,737 | $873 מיליון | 5.3% | |
M | הגדיל | +78% | 20,968,367 | $827 מיליון | 5.1% |
| נכנס לתיק | חדש | 1,558,081 | $809 מיליון | 4.9% | |
| הקטין | −20% | 1,493,080 | $722 מיליון | 4.4% | |
| הקטין | −27% | 2,728,058 | $697 מיליון | 4.3% | |
| הגדיל | +500% | 10,520,666 | $692 מיליון | 4.2% | |
H | הקטין | −5.0% | 5,773,045 | $666 מיליון | 4.1% |
| הגדיל | +47% | 5,852,740 | $654 מיליון | 4.0% | |
| הגדיל | +24% | 47,219,717 | $631 מיליון | 3.9% | |
T | הגדיל | +21% | 24,144,625 | $596 מיליון | 3.6% |
| הקטין | −47% | 962,839 | $594 מיליון | 3.6% | |
| הקטין | −12% | 1,345,157 | $560 מיליון | 3.4% | |
A | הקטין | −29% | 1,042,268 | $537 מיליון | 3.3% |
T | נכנס לתיק | חדש | 2,738,075 | $512 מיליון | 3.1% |
S | נכנס לתיק | חדש | 609,643 | $512 מיליון | 3.1% |
| הגדיל | +29% | 4,914,492 | $503 מיליון | 3.1% | |
| נכנס לתיק | חדש | 13,280,030 | $470 מיליון | 2.9% | |
| הקטין | −41% | 1,219,099 | $343 מיליון | 2.1% | |
A | הקטין | −6.2% | 368,673 | $294 מיליון | 1.8% |
B | נכנס לתיק | חדש | 7,020,026 | $111 מיליון | 0.7% |
S | נכנס לתיק | חדש | 1,209,848 | $102 מיליון | 0.6% |
מוצגות 25 האחזקות הגדולות לפי שווי, מתוך 34.
מה נקנה ברבעון — מול 31.03.2026
כניסות חדשות והגדלות של האחזקה, מסודרות לפי הגידול בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| נכנס לתיק | חדש | 4,258,008 | $1.18 מיליארד | |
| נכנס לתיק | חדש | 1,000,109 | $965 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 2,603,189 | $918 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 1,207,737 | $873 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 1,558,081 | $809 מיליון | |
T | נכנס לתיק | חדש | 2,738,075 | $512 מיליון |
S | נכנס לתיק | חדש | 609,643 | $512 מיליון |
| נכנס לתיק | חדש | 13,280,030 | $470 מיליון | |
| הגדיל | +47% | 5,852,740 | $654 מיליון | |
T | הגדיל | +21% | 24,144,625 | $596 מיליון |
מה נמכר ברבעון — מול 31.03.2026
הקטנות ומכירה מלאה של אחזקה, מסודרות לפי הירידה בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
T | הקטין | −93% | 101,242 | $48.4 מיליון |
B | הקטין | −93% | 792,717 | $33.8 מיליון |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| הקטין | −85% | 57,851 | $43.7 מיליון |
מקור: דיווחי SEC (טופס 13F), נתוני 30.06.2026 מול 31.03.2026. הדוח של LONE PINE CAPITAL LLC הוגש ב-14.08.2026. הדיווח מתפרסם עד 45 יום אחרי סוף הרבעון, ולכן זו תמונת-מצב ולא המצב היום; הוא כולל מניות, ADR וקרנות סל בארה"ב בלבד, בלי פוזיציות שורט ובלי אחזקות בבורסות אחרות. קישור בטבלה מוביל לסקירה שלנו על המניה, אם יש לנו כזו. מידע לימודי. מה שמשקיע גדול קנה או מכר אינו המלצה, ואינו סיבה לקנות או למכור.
עוד משקיעי-על
לון פיין קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
כמה זה שווה עבורכם?