מניות · משקיעי-על
D1 קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
בדוח 13F האחרון של D1 קפיטל מופיע תיק מניות בשווי $34.8 מיליארד ב-55 אחזקות. הגדולה שבהן, Space Exploration Technologies, היא 62% מהתיק. מול 31.03.2026 נרשמו: 21 כניסות חדשות, 16 הגדלות, 16 הקטנות, 10 אחזקות שנמכרו כולן. זו תמונת-מצב של 30.06.2026, והדוח הוגש רק ב-14.08.2026 — לא מה שיש בתיק היום.
55 אחזקות בתיק · 21 כניסות חדשות · 16 הגדלות · 16 הקטנות · 2 ללא שינוי · 10 אחזקות שנמכרו כולן. שווי התיק המדווח: $34.8 מיליארד ב-30.06.2026 ($11.2 מיליארד ב-31.03.2026). הגוף שמזוהה עם דן סונדהיים.
מה בתיק: 25 האחזקות הגדולות
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 | חלק מהתיק |
|---|---|---|---|---|---|
S | נכנס לתיק | חדש | 126,042,232 | $21.5 מיליארד | 62% |
| הגדיל | 0% | 22,564,435 | $1.07 מיליארד | 3.1% | |
| הקטין | −2.7% | 27,545,516 | $721 מיליון | 2.1% | |
| הגדיל | +72% | 44,418,543 | $593 מיליון | 1.7% | |
| הגדיל | +207% | 3,751,887 | $548 מיליון | 1.6% | |
| הקטין | −26% | 277,475 | $471 מיליון | 1.4% | |
| הגדיל | +5.1% | 4,501,964 | $460 מיליון | 1.3% | |
| הקטין | −1.0% | 2,282,039 | $435 מיליון | 1.2% | |
| הגדיל | +164% | 1,252,471 | $431 מיליון | 1.2% | |
| הגדיל | +0.2% | 2,464,411 | $428 מיליון | 1.2% | |
| הגדיל | +13% | 817,123 | $410 מיליון | 1.2% | |
| הקטין | −6.9% | 10,498,120 | $393 מיליון | 1.1% | |
| הקטין | −1.7% | 1,315,501 | $393 מיליון | 1.1% | |
| הגדיל | +6.1% | 4,975,364 | $390 מיליון | 1.1% | |
| הקטין | −15% | 4,968,713 | $368 מיליון | 1.1% | |
A | ללא שינוי | 0% | 669,282 | $345 מיליון | 1.0% |
| נכנס לתיק | חדש | 566,500 | $319 מיליון | 0.9% | |
| הגדיל | +267% | 1,282,038 | $304 מיליון | 0.9% | |
| הגדיל | +22% | 2,874,400 | $277 מיליון | 0.8% | |
| הגדיל | +57% | 738,300 | $264 מיליון | 0.8% | |
| הגדיל | +67% | 568,855 | $261 מיליון | 0.8% | |
| הגדיל | +465% | 3,779,517 | $249 מיליון | 0.7% | |
| הקטין | −9.3% | 1,303,705 | $241 מיליון | 0.7% | |
| נכנס לתיק | חדש | 574,200 | $228 מיליון | 0.7% | |
| הגדיל | +4.6% | 2,466,590 | $228 מיליון | 0.7% |
מוצגות 25 האחזקות הגדולות לפי שווי, מתוך 55.
מה נקנה ברבעון — מול 31.03.2026
כניסות חדשות והגדלות של האחזקה, מסודרות לפי הגידול בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
S | נכנס לתיק | חדש | 126,042,232 | $21.5 מיליארד |
| הגדיל | +207% | 3,751,887 | $548 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 566,500 | $319 מיליון | |
| הגדיל | +164% | 1,252,471 | $431 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 574,200 | $228 מיליון | |
| הגדיל | 0% | 22,564,435 | $1.07 מיליארד | |
| הגדיל | +267% | 1,282,038 | $304 מיליון | |
| הגדיל | +72% | 44,418,543 | $593 מיליון | |
C | נכנס לתיק | חדש | 15,224,831 | $188 מיליון |
| נכנס לתיק | חדש | 341,538 | $177 מיליון |
מה נמכר ברבעון — מול 31.03.2026
הקטנות ומכירה מלאה של אחזקה, מסודרות לפי הירידה בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| הקטין | −65% | 628,082 | $150 מיליון | |
| הקטין | −77% | 405,474 | $121 מיליון | |
| הקטין | −26% | 277,475 | $471 מיליון | |
S | הקטין | −59% | 1,678,332 | $161 מיליון |
C | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
T | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
מקור: דיווחי SEC (טופס 13F), נתוני 30.06.2026 מול 31.03.2026. הדוח של D1 Capital Partners L.P. הוגש ב-14.08.2026. הדיווח מתפרסם עד 45 יום אחרי סוף הרבעון, ולכן זו תמונת-מצב ולא המצב היום; הוא כולל מניות, ADR וקרנות סל בארה"ב בלבד, בלי פוזיציות שורט ובלי אחזקות בבורסות אחרות. קישור בטבלה מוביל לסקירה שלנו על המניה, אם יש לנו כזו. מידע לימודי. מה שמשקיע גדול קנה או מכר אינו המלצה, ואינו סיבה לקנות או למכור.
עוד משקיעי-על
D1 קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
כמה זה שווה עבורכם?