מניות · משקיעי-על
גלנוויו קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
בדוח 13F האחרון של גלנוויו קפיטל מופיע תיק מניות בשווי $5.49 מיליארד ב-42 אחזקות. הגדולה שבהן, Global Payments, היא 13% מהתיק. מול 31.03.2026 נרשמו: 12 כניסות חדשות, 14 הגדלות, 15 הקטנות, 11 אחזקות שנמכרו כולן. זו תמונת-מצב של 30.06.2026, והדוח הוגש רק ב-14.08.2026 — לא מה שיש בתיק היום.
42 אחזקות בתיק · 12 כניסות חדשות · 14 הגדלות · 15 הקטנות · 1 ללא שינוי · 11 אחזקות שנמכרו כולן. שווי התיק המדווח: $5.49 מיליארד ב-30.06.2026 ($3.98 מיליארד ב-31.03.2026). הגוף שמזוהה עם לארי רובינס.
מה בתיק: 25 האחזקות הגדולות
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 | חלק מהתיק |
|---|---|---|---|---|---|
| הגדיל | +40% | 8,906,709 | $646 מיליון | 13% | |
| הקטין | −41% | 4,824,799 | $499 מיליון | 10% | |
| הגדיל | +47% | 2,235,666 | $418 מיליון | 8.4% | |
| הגדיל | +150% | 627,240 | $314 מיליון | 6.3% | |
| הגדיל | +20% | 1,271,687 | $303 מיליון | 6.1% | |
| נכנס לתיק | חדש | 1,969,541 | $262 מיליון | 5.2% | |
| הגדיל | +633% | 1,145,979 | $218 מיליון | 4.4% | |
| הגדיל | +191% | 356,841 | $201 מיליון | 4.0% | |
| הקטין | −54% | 298,410 | $173 מיליון | 3.5% | |
| הקטין | −24% | 5,081,091 | $172 מיליון | 3.4% | |
| הגדיל | +8.7% | 9,877,409 | $157 מיליון | 3.1% | |
| הגדיל | +23% | 1,793,598 | $129 מיליון | 2.6% | |
| הקטין | −41% | 1,886,055 | $121 מיליון | 2.4% | |
B | ללא שינוי | 0% | 14,335,055 | $121 מיליון | 2.4% |
| הקטין | −17% | 412,223 | $114 מיליון | 2.3% | |
| הקטין | −24% | 254,216 | $101 מיליון | 2.0% | |
| הקטין | −12% | 1,197,046 | $91.0 מיליון | 1.8% | |
| הגדיל | +34% | 401,067 | $91.0 מיליון | 1.8% | |
G | הגדיל | +58% | 13,495,287 | $81.8 מיליון | 1.6% |
| הקטין | −31% | 205,791 | $77.9 מיליון | 1.6% | |
| נכנס לתיק | חדש | 57,771 | $69.3 מיליון | 1.4% | |
| הקטין | −0.4% | 494,736 | $67.3 מיליון | 1.3% | |
N | הגדיל | +98% | 3,101,083 | $59.0 מיליון | 1.2% |
| הגדיל | +22% | 413,332 | $48.5 מיליון | 1.0% | |
| הקטין | −39% | 994,579 | $47.5 מיליון | 0.9% |
מוצגות 25 האחזקות הגדולות לפי שווי, מתוך 42.
מה נקנה ברבעון — מול 31.03.2026
כניסות חדשות והגדלות של האחזקה, מסודרות לפי הגידול בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| נכנס לתיק | חדש | 1,969,541 | $262 מיליון | |
| הגדיל | +40% | 8,906,709 | $646 מיליון | |
| הגדיל | +150% | 627,240 | $314 מיליון | |
| הגדיל | +633% | 1,145,979 | $218 מיליון | |
| הגדיל | +191% | 356,841 | $201 מיליון | |
| הגדיל | +47% | 2,235,666 | $418 מיליון | |
| הגדיל | +20% | 1,271,687 | $303 מיליון | |
| נכנס לתיק | חדש | 57,771 | $69.3 מיליון | |
G | הגדיל | +58% | 13,495,287 | $81.8 מיליון |
| נכנס לתיק | חדש | 98,532 | $43.8 מיליון |
מה נמכר ברבעון — מול 31.03.2026
הקטנות ומכירה מלאה של אחזקה, מסודרות לפי הירידה בשווי.
| מניה | מה קרה ברבעון | שינוי בכמות | מניות ב-30.06.2026 | שווי ב-30.06.2026 |
|---|---|---|---|---|
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| הקטין | −41% | 4,824,799 | $499 מיליון | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — | |
| הקטין | −24% | 5,081,091 | $172 מיליון | |
L | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
M | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
S | מכר את כל האחזקה | −100% | 0 | — |
מקור: דיווחי SEC (טופס 13F), נתוני 30.06.2026 מול 31.03.2026. הדוח של GLENVIEW CAPITAL MANAGEMENT, LLC הוגש ב-14.08.2026. הדיווח מתפרסם עד 45 יום אחרי סוף הרבעון, ולכן זו תמונת-מצב ולא המצב היום; הוא כולל מניות, ADR וקרנות סל בארה"ב בלבד, בלי פוזיציות שורט ובלי אחזקות בבורסות אחרות. קישור בטבלה מוביל לסקירה שלנו על המניה, אם יש לנו כזו. מידע לימודי. מה שמשקיע גדול קנה או מכר אינו המלצה, ואינו סיבה לקנות או למכור.
עוד משקיעי-על
גלנוויו קפיטל: מה בתיק ומה השתנה ברבעון
כמה זה שווה עבורכם?